Google překladač: English Deutsch

Kapesní nožíky Victorinox si už stačily udělat jméno i v branži hodně vzdálené původnímu použití. Mimo univerzálního kapesního nožíku nabízí i paměťovou klíčenku se solidní kapacitou a v mnoha barvách a provedeních. Swissbit inovoval svůj populární nožík - a ne marně!
Klasika opět jinak
Swissbit usoudil, že je na čase zasáhnout. Kapacity ostatních paměťových karet najednou začaly přerůstat jeho kapesní nožíky - a v nich integrovanou paměť Flash připojovanou přes USB.
A když už inovovat, tak pořádně. Nejenom, že se již tak slušná kapacita 512 MB zdojnásobila - to koneckonců nabízí i konkurence, ve špičkových provedeních i výrazně více - ale konečně Swissbit přistoupil i na inovaci v designu. Mimo klasické červené barvy a la původní "rubyRed" je sortiment s novými modely rozšířen o varianty v modré (aneb sapphireBLUE) a ve stříbrném hávu (model retroALOX). Všechny jsou krom nejvyšší kapacity 1 GB k mání i v provedeních 512 nebo 256 MB.
Ale v dalším vybavení se již odlišují - retroALOX sice nabízí odolnější obal, ale již se sem nevešla lampička (LED), ani vnořená propisovací tužka. Kdo si tak chce v noci posvítit, musí se spolehnout na modrý či červený model s plastikovým tělem, které však mají integrovanou svítivou diodu - a to údajně silnější nežli předchozí modely.
Společné všem třem modelům jsou nůžky, pilník a samozřejmě nůž, kterých se však lze před kontrolou na letišti rychle zbavit ve prospěch těžkého zavazadla - a s sebou si nést pouze paměť, jenž je odnímatelná.
Pro ty, kteří zapomínají uložit nožík do většícho zavazadla - ale nechtějí se vzdát alespoň části výhod univerzálního švýcarského nožíku 21.století - je tady letecká verze (Flight Version), která však má s klasickým švýcarským nožíkem společného jen málo: chybí ji totiž nůž, pilník i nůžky.
Data jsou přenášena pomocí rozhraní USB 2.0 - s pomocí dodávaného software Travel-it-easy lze snadno překopírovat data z Outlooku, obsah adresáře Dokumenty a seznam oblíbených stránek z Internet Exploreru. Software zajistí přesměrování požadavků aplikací Outlook či Internet Explorer na tyto data na paměťovou klíčenku. Pomocí hesla lze chránit přístup k datům.
Na celý nožík je dvouletá záruka, na jeho skelet (bez elektronických částí) doživotní záruka. V dodávce je prodlužovací kabel USB i pásek na krk. Nové modely mají stát podle kapacity 100 euro za verzi s 512 MB, zatímco nejvyšších 1 GB přijdou na cca 180 euro. Všechny nové modely by se měly objevit co nejdříve - u modelu retroALOX a u 1GB verzí se počítá s datem uvedení na konci příštího měsíce, nový modrý Victorinox sapphireBLUE v nižších kapacitách se již začíná dodávat, stejně jako původní klasika.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news