Google překladač: English Deutsch

Německá společnost IDS Imaging Development Systems GmbH je předním světovým výrobcem digitálních průmyslových kamer s rozhraním USB 2.0 a Gigabit Ethernet. Digitální kamery s označením uEye používají na celém světě nejen výrobci zařízení, ale také systémoví integrátoři a výrobci v oblasti průmyslu, reklamy, bezpečnosti, vědy nebo zdravotnictví. Produkty tohoto výrobce jsou velice dobře známy pro jejich precizní a vynikající kvalitu zpracování, dlouhodobou dostupnost a maximální jednoduchost při integraci do aplikací. Jedná se o kombinaci výkonného hardware, odpovídající podpory softwarového vybavení a spolehlivý zákaznický servis. Na nedávno ukončeném veletrhu VISION 2010 představila společnost IDS jednu ze svých novinek. Jedná se o velice kompaktní digitální kameru s napájením po Ethernetu (PoE).

GigE uEye CP – Compact Power!

Název nejnovějšího člena uEye rodiny hovoří sám za sebe: „CP“ je složeno ze dvou počátečních písmen slov „Compact“ a napájení po Ethernetu „PoE“. S rozměrem pouhých 29 × 29 × 41mm se jedná o jednu z nejmenších digitálních kamer s technologií napájení po Ethernetu na světě a současně umožňující přenášet velice objemná data až na vzdálenost 100 m. Na začátek je nutno říci, že nová kamera uEye CP kombinuje jednoduchost USB uEye kamer s vlastnostmi GigE kamer. Výsledkem je možnost připojení pouze jedním kabelem a Plug & Play pro jednoduchou integraci. Pro uživatele analogových kamer je kompaktní model uEye optimálním řešením. Spojuje všechny výhody digitální technologie ve velice oblíbeném kompaktním pouzdře analogových kamer.

Veškeré výhody a vlastnosti digitální kamery GigE uEye CP jsou maximálně využity především v průmyslovém prostředí. Odolné hořčíkové pouzdro, konektory s aretací a opticky izolované digitální vstupy a výstupy – všechny jmenované vlastnosti dělají z kamery zařízení vhodné pro téměř jakoukoliv aplikaci. Kamera je vybavena 6 pinovým HIROSE konektorem, pomocí něhož lze kameru napájet standardním způsobem 12-24 V a přenášet digitální vstup a výstup (trigger a strobe). Vzhledem k využití dvou možností napájení se ještě více rozšiřují oblasti použití kamery.

Nová série uEye CP bude dostupná ve třech modelech s CMOS senzory pokrývající širokou škálu aplikací. Model UI-5240CP je vybaven novým 1,3 megapixelovým senzorem s global shutter a rychlostí snímání 50 snímků za sekundu při maximálním rozlišení. Model UI-5480CP nabízí vyšší rozlišení (5 megapixelů, 14 fps) a model UI-5220CP je vybaven senzorem s WVGA rozlišením a rychlostí snímání až 100 fps. Všechny modely budou dostupné ve variantách pro barevné i černobílé snímání.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


 

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news