Google překladač: English Deutsch

Společnost U-Turn Media Group dnes oznámila sloučení s Ginger Alliance, centrem pro rozvoj mobilních technologií se sídlem v Praze. Rozhodnutí navazuje na řetězec úspěšných aplikací společnosti U-Turn, které které byly úspěšně realizovány pro řadu subjektů zahrnující mezinárodní vysílací společnosti, mobilní operátory a společnosti mobilního marketingu. U-Turn tak zvyší počet zaměstnanců na 65 a rozšíří škálu nabídky mobilních řešení. Nový subjekt ponese značku U-Turn a uplatnění zde najdou téměř všichni dosavadní zaměstnanci Ginger Alliance, včetně vrcholného managementu.

headerbg.jpg

Společnost Ginger Alliance je uznávaný inovátor v oblasti standardu XML a jeho užití ve tvorbě řešení užívajících SOA (Service Oriented Architecture). Tyto technologie slouží k zajištění webových služeb a doručování mobilních aplikací. Hlavní náplní společnosti je definice, design, rozvoj a řízení profesionálního mobilního řešení na klíč. Díky využívání standardů a open source technologií Ginger Alliance urychluje a zjednodušuje zavádění mobilních služeb.

Portfolio klientů společnosti U-Turn, které mimo jiné zahrnuje T-mobile a TV NOVA bude obohaceno o další významné české společnosti jako je Trexima, Wirenode a iComVision.

„Fúze společnosti je důležitá v mnoha oblastech“, zdůrazdňuje Jan Obrman, generální ředitel společnosti U-Turn. „Ginger Alliance má nebývalé zkušenosti v závádění komerčních mobilních služeb, jejich znalosti a zkušenosti jsou nesmírně ceněny“, dodává. „Rovněž, rychlá expanze společnosti U-Turn si žádá posílení týmu o kompetentní a erudované zaměstnance. Navíc, produkty a služby společnosti Ginger Alliance umožní rozšíření nabídky, která obohatí dosavadní doménu mobilních portálů (on-device portal)“, dodává Obrman.

K dalším přínosům patří:
Over-the-air“ konfigurační systém, jehož pomocí bude užívání služeb usnadněno a urychleno

Rozsáhlá databáze, která zajistí správné rozpoznání mobilních telefonů uživatele pro doručování videa a dalšího obsahů (melodií, tapet..atd.)

Snadno použitelný nástroj k řízení mobilních marketingových kampaní, který umožní klientům jejich tvorbu, publikování a monitorování

Zkušenost v doručování multimediálního obsahu prostřednictvím MMS, SMS a WAB/WEB aplikací
Správa obsahu založena na standardu XML umožňující publikaci obsahu pro webové portály a mobilní zařízení

„Bohatá nabídka společnosti U-Turn v oblasti doručování mobilních obsahů je vynikajícím doplňkem partnerského přístupu Ginger Alliance k zajišťování mobilních služeb a cennově přístupného „outsourcing vývoje“, říká Pavel Hlavnička, spoluzakladatel společnosti Ginger Alliance a nově jmenovaný ředitel technického vývoje společnosti U-Turn.“ Jsme potěšeni, že se stáváme součástí nového směru a věříme, že se nám společně podaří dosáhnout větších úspěchů, než kdybychom pracovali samostatně“.
Více informací :www.u-turnmediagroup.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news