Google překladač: English Deutsch

Uživatel může nyní ovládat svařovací systémy propojené v síti z pracovní plochy počítače. Aplikace Xplorer od společnosti Fronius je vybavena ucelenou sadou užitečných funkcí - ukládání požadovaných procesních dat (programu) pro různé svařovací procesy, dokumentace nastavení a změn, řízení kvality, dokumentace skutečných hodnot, statistická vyhodnocení a zálohovací funkce. K dalším přednostem tohoto softwaru patří logické a intuitivní ovládání a propojení v síti s počítačovou podporou.

fronius_1.jpg

Transparentnost namísto abstraktního hledání přes IP adresy přináší jednoznačné výsledky a úsporu času. Uživatel nalezne každý svařovací systém podle jeho skutečného umístění a názvu. Kontrolky stavu signalizují stav zařízení - "OK" nebo "ne OK". Dále muže uživatel centrálně měnit a sledovat parametry a mezní hodnoty. Vidí, co bylo kdy a na kterém systému provedeno. Program Xplorer sbírá a ukládá požadované i skutečné hodnoty, komentáře a dokumenty jako například texty, fotografie a obrázky. Speciálně pro řízení kvality jsou k dispozici požadované a skutečné hodnoty pro každý svařenec, včetně jeho čísla a použitého svaru. Např. minimální/maximální/průměrné hodnoty parametru jako např. proud, napětí nebo proud pohonu podavače drátu. Četnost chyb se uživatel dozví pomocí programového bloku.

S cílem zvýšit efektivnost a optimalizaci procesu nabízí software společnosti Fronius různé analýzy, např. srovnání jednotlivých programových bloku s vyobrazením rozdílu, porovnání svařovacích systémů, které je zapotřebí identicky nakonfigurovat, a především překročení limitu. Zachování přehlednosti množství dat je v aplikaci Xplorer zajištěno volitelným grafickým zobrazením hodnot, např. proud a napětí. Tím se podpoří a podstatně usnadní hledání chyb. Požadované údaje, protokoly a vyhodnocení ukládá software do souboru protokolu.

Díky svým mnohostranným funkcím optimalizuje aplikace Xplorer údržbu zařízení. Servisní středisko společnosti Fronius může například analyzovat závady, případně jim předcházet, nahrávat nové programové bloky a distribuovat je na všechny svaěovací systémy v síti. Uživatelé svařovacích systémů Fronius obdrží aplikaci Xplorer zdarma. Předpokladem pro plný rozsah použití je dálkové ovládání RCU5000i.
www.fronius.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news