Google překladač: English Deutsch
termální zobrazování pro průmyslové a elektrické aplikace

Termokamery řady TI25 a TI10, ucelené a snadno použitelné řešení termálního zobrazování pro vyhledávání poruch a údržbu elektrických instalací. Jedinečná technologie IR-Fusion® kombinuje prolínající se infračervené a optické (viditelné světlo) snímky buď na celé obrazovce, nebo v režimu obraz v obraze. Díky jedinečné metodě korekce obrazu dokážete přesně prolnout dva snímky nezávisle na tom, jak daleko se nacházíte od zobrazovaného objektu. Vidíte přímý vztah mezi teplotou a skutečnou situací, což zaručuje snadné a přesné odhalení oblasti potenciálního problému.

Modely Ti25 a Ti10 jsou jediné termokamery obsahující tuto funkci, které jsou v tomto formátu a cenovém rozsahu v současnosti na trhu. Provoz ještě více zjednodušuje záznam a uložení hlasových komentářů u každého pořízeného snímku, takže si nemusíte dělat písemné poznámky (pouze model Ti25). Ovládání přístroje a navigace v menu, pouhými třemi tlačítky, je snadné a intuitivní. Díky širokoúhlému barevnému LCD displeji, optimalizované teplotní citlivosti a rozsahu měření teploty od –20 °C do +350 °C (Ti25) nebo –20 °C do +250 °C (Ti10), je jejich použití vhodné pro průmyslové, elektrické a komerční aplikace.
Měření provádíte z bezpečné vzdálenosti a přitom zaznamenáte i velmi malé teplotní rozdíly. Software Fluke SmartView™ (dodává se s termokamerou) nabízí funkce určené pro zobrazení, tvorbu poznámek, úpravu a analýzu infračervených snímků. Pomáhá dokonce vytvářet vlastní zprávy profesionálního vzhledu v několika jednoduchých krocích. Oba modely byly testovány na odolnost při pádu z výšky 2 metrů, takže vydrží i tvrdé nárazy běžné v průmyslovém prostředí. Jsou také odolné proti průniku vody a prachu krytím IP54 a mají kryt objektivu chránící termokameru, pokud se právě nepoužívá. Dodávají se s 2 GB paměťovou kartou SD, která umožňuje uložení buď 3 000 základních infračervených snímků nebo 1 200 plně radiometrických snímků (s teplotními údaji a také s digitálním klasickým snímkem).
V základní ceně (od 4 115 EUR) pro termokamery TI10 a termokamery TI 25 je vše potřebné, co k měření a vyhodnocení termokamerou potřebujete (termokamera, robustní kufřík, přenosná brašna, nastavitelný řemínek na ruku, dobíjecí akumulátor a AC adaptér / nabíječka baterií, software SmartView, paměťová karta, záruka 24 měsíců).
Firma Ahlborn s. r. o. Praha (jediný distributor kompletního sortimentu termokamer FLUKE v ČR) nabízí zdarma předvedení kamer FLUKE přímo u zákazníka, v základní ceně termokamery zdarma základní zaškolení obsluhy, a za příplatek nadstavbové 3denní certifikované školení termo-diagnostiků za účasti zahraničních i českých lektorů.

www.termokamery.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..