Google překladač: English Deutsch

Hlavním rysem nejnovější verze Temcenter Express 9.1 je Nejnovější verze Temcenter Express 9.1 obsahuje zlepšení, která pomáhají zvýšit produktivitu, zejména v oblastech dohledatelnosti dat, plnění každodenních úkolů a další zlepšení týkající CAD integrací. Teamcenter Express nabízí předkonfigurované procesy, snadnou instalaci a nastavení. To vše při velmi nízkých celkových nákladech. Řešení řídí celý proces vývoje produktu a výrazně usnadňuje práci menším a středně velkým firmám, které dnes čelí explozi dat vyvolané rostoucí složitostí produktů a konstrukcí ve 3D.

BezTeamcenter Express je v podstatě konfigurace systému Teamcenter Engineering a nabízí standardní prostředí umožňující rychlé a snadné zavedení systému. Zkušenosti získané při implementaci PDM ve významných světových firmách jsou nyní k dispozici ve formě uceleného řešení. Teamcenter Express výrazně snižuje náklady nutné na zavedení PDM při zachování všech důležitých funkcí systému. Použití standardizovaného řešení snižuje nutnost přizpůsobení systému, doba nutná k zavedení systému se tak zkrátí na několik málo týdnů.

Plně integrované propojení na prostředí Teamcenter (Express) uživatelům umožní téměř automaticky provádět veškeré úkoly spojené se správou dat, které souvisejí s příkazy systému Solid Edge. Kromě Solid Edge nabízí vyjímečné propojení PDM a CAD/CAM systémů, jako NX, I-deas NX Series, Catia, Pro Engineer, SolidWorks, Inventor či AutoCAD.

http://www.plm.automation.siemens.com

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..