Google překladač: English Deutsch

V kovozpracujícím průmyslu se v mnoha pracovních procesech musí počítat s četným znečištěním. Nejenom kovové piliny, ale i řezný a brusný olej anebo také další maziva jsou nebezpečím při výrobě vysoce kvalitních výrobků. Kompetentním řešením je čistící utěrka od společnosti MEWA. Právě textilní čistící utěrky zaručují čistotu při čištění nářadí, strojů a výrobních zařízení. K tomu systém čistících utěrek pro opakované použití garantuje ochranu životního prostředí.

Čistící utěrky přesvědčují především svou sací silou, svou odolností a svou schopností být opětovně použity. Na základě své struktury může utěrka MEWA pojmout přibližně dvaapůlkrát více, než sama váží. I při silném promočení zůstává odolná v trhu a proti opotřebení. Podle použití nabere čistící utěrka MEWA díky své sací síle a struktuře bez problémů kovové piliny, oleje anebo rozpouštědla, které jsou později opět odstraněny kvalitním praním.


Servis a spolehlivost
Při opotřebení, které může být na základě způsobu použití různorodé, jsou utěrky MEWA nahrazovány. Utěrky jsou dodávány a skladovány ve speciálních kontejnerech, které je možné neprodyšně uzavřít.


www.mewa.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..