Google překladač: English Deutsch

V kovozpracujícím průmyslu se v mnoha pracovních procesech musí počítat s četným znečištěním. Nejenom kovové piliny, ale i řezný a brusný olej anebo také další maziva jsou nebezpečím při výrobě vysoce kvalitních výrobků. Kompetentním řešením je čistící utěrka od společnosti MEWA. Právě textilní čistící utěrky zaručují čistotu při čištění nářadí, strojů a výrobních zařízení. K tomu systém čistících utěrek pro opakované použití garantuje ochranu životního prostředí.

Čistící utěrky přesvědčují především svou sací silou, svou odolností a svou schopností být opětovně použity. Na základě své struktury může utěrka MEWA pojmout přibližně dvaapůlkrát více, než sama váží. I při silném promočení zůstává odolná v trhu a proti opotřebení. Podle použití nabere čistící utěrka MEWA díky své sací síle a struktuře bez problémů kovové piliny, oleje anebo rozpouštědla, které jsou později opět odstraněny kvalitním praním.


Servis a spolehlivost
Při opotřebení, které může být na základě způsobu použití různorodé, jsou utěrky MEWA nahrazovány. Utěrky jsou dodávány a skladovány ve speciálních kontejnerech, které je možné neprodyšně uzavřít.


www.mewa.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news