Google překladač: English Deutsch

Společnost SolidWorks zveřejnila svou vizi efektivnějšího způsobu zjišťování 3D CAD dovedností a pochopení základních principů strojírenského modelování u studentů. Zkouška CSWA, Certified SolidWorks Associate, u studentů testuje modelování objektů ve 3D, porozumění principům strojírenského navrhování a znalost průmyslových procesů – tedy zásadní předpoklady pro kariéru konstruktéra.

logo4.jpg

Zkouška CSWA navazuje na zkoušku CSWP, která testuje schopnosti profesionálních konstruktérů. Obě zkoušky definují standard testování schopnosti práce s produkty SolidWorks a COSMOS . Zkouška CSWA umožňuje pedagogům monitorovat pokroky studentů a také efektivitu studijního plánu. Navíc dává výrobním a konstrukčním společnostem konkrétní důkaz o kompetentnosti uchazečů o zaměstnání z řad studentů.

„CAD dovednosti uchazečů neohodnotíte pouhým přečtením jejich životopisu a ukázek jejich práce,“ říká Bob Mimlitch, víceprezident konstrukčního oddělení společnosti Innovation First, Inc., výrobce různorodého zboží, který nabízí obsáhlou škálu průmyslových řešení a robotických systémů. „To znamená, že nemůžeme lidi zaměstnat hned, protože buď musíme vidět jejich práci z předchozího povolání, nebo je musíme sledovat ‚přes rameno‘ přímo u počítače. CSWA nám poskytne objektivní zhodnocení toho, jak daný uchazeč rozumí strojírenským principům a práci v systému SolidWorks.”

Brigham Young University, kde se vyučuje práce v systému SolidWorks více než čtyři roky, používá certifikaci CSWA k stanovení dovednosti průmyslového navrhování svých studentů, kteří používají systém SolidWorks ke komunikaci mezi sebou i se svými kolegy konstruktéry. „Při spolupráci se studenty průmyslového navrhování vidím šanci využití CAD aplikací jako důležitého komunikačního nástroje mezi nimi a svými kolegy,“ řekl John Reinhard, učitel a správce systému SolidWorks na Brigham Young University’s School of Technology. „U studentů průmyslového navrhování můžete pomocí zkoušky zjistit jejich pochopení dané aplikace a základů strojírenství, které jim v budoucnu pomůže při komunikaci s konstruktérskými týmy.“

Online zkouška bude nabízena vzdělávacím institucím na celém světě. Instruktoři těchto institucí a certifikovaní prodejci systému SolidWorks budou u těchto zkoušek fungovat jako odborný dozor.

„V současnosti neexistuje standardní test, který by komplexně posoudil 3D CAD dovednosti studentů, takže se učitelé a potenciální zaměstnavatelé musí spoléhat na školní projekty,“ říká Marie Planchard, ředitelka vzdělávání společnosti SolidWorks. „Program CSWA umožňuje studentům předvedení svých dovedností, učitelům ukazuje pokrok při studiu a společnostem nabízí nástroj pro výběr potenciálních zaměstnanců.“

Více informací o programu CSWA naleznete na webových stránkách www.solidworks.com/cswa.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news