Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

PS_v_PrievidziSpolečnost SLS-Technaco, certifikovaný distributor produktů značky Parker Hannifin na Slovensku, otevřela svou již druhou prodejnu ParkerStore, tentokráte v Prievidzi.
Společnost SLS-Technaco dosud na Slovensku provozovala jednu prodejnu ParkerStore, a sice v Bratislavě. „Otevřením nové pobočky v Prievizdi jsme se chtěli dostat blíž k zákazníkům z Trenčínského kraje, které jsme dosud obsluhovali z našeho prozatím jediného ParkerStoru v Bratislavě. Bylo to strategické rozhodnutí, protože v tomto kraji zatím prodejna ParkerStore chyběla,“ řekl Marián Oršula, vedoucí nového ParkerStoru v Prievidzi.


ParkerStore v Prievidzi nabízí svým zákazníkům více než 800 položek zboží, další je možno si objednat na místě z prodejního katalogu. V nové prodejně mají zákazníci možnost využít také službu lisování hydraulických hadic.
Nový ParkerStore je již pátou specializovanou prodejnou s produkty Parker Hannifin na území Slovenské republiky. Po celém světě je rozmístěno více než 1000 prodejen ParkerStore, které provozují distributoři společnosti Parker Hannifin.
Adresa nového ParkerStore v Prievidzi: Priemyselná 11, 971 01 Prievidza
Otvírací doba: Po-Pá 7:30-16:00

www.parker.com
www.phstock.com

 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..