Google překladač: English Deutsch
zaměřený na bezpečnost mobilního obsahu

Společnost McAfee (NYSE: MFE) uvedla na trh program McAfee® OK, který je určen pro kontrolu a certifikaci (ověřování) mobilního obsahu. Uživatelům mobilních telefonů by tato iniciativa měla přinést pocit bezpečí. Nový program byl navržen pro agregátory mobilního obsahu a síťové operátory. Kontroluje mobilní obsah, jako jsou vyzváněcí tóny, obrázky, video nebo různé aplikace, a ověřuje, zda neobsahují škodlivý nebo nepatřičný materiál.

caseStudies_mcafee_boxes_50.jpg

Únorový výzkum společnosti McAfee prokázal, že 80 procent síťových operátorů je velmi znepokojeno tím, jaký dopad mohou mít bezpečnostní incidenty na důvěru zákazníků
a zavádění nových služeb.

Společnost McAfee na toto znepokojení reaguje uvedením programu OK. Tento program dokáže certifikovat (ověřit) nabídky mobilního obsahu tak, aby byly prosty jakýchkoliv škodlivých prvků a záměrů. MProgram je založen na flexibilní a mobilní detekční technologii McAfee, která doplňuje program Symbian Signed a byla již celosvětově použita ve více než 40 milionech zařízení. Nabídka programu OK společnosti McAfee sestává ze softwaru a služeb pro integraci do existujících infrastruktur doručování obsahu. Přizpůsobitelné parametry programu dovolují odhalit škodlivý nebo nechtěný obsah.

Program McAfee OK je podporován k tomuto účelu určeným výzkumným týmem odborníků na mobilní komunikace. Úkolem tohoto týmu je v reálném čase vytvářet aktualizace, reagující na zprávy o vzdáleném ohrožení. Program OK je součástí přístupu Mobile Security Risk Management společnosti McAfee, který poskytovatelům mobilních služeb umožňuje porozumět bezpečnostním hrozbám a snižovat dopad těchto rizik na jejich podnikání, chránit zákazníky a vyvarovat se negativních dopadů, které by mohly z těchto škodlivých útoků povstat a poškodit pověst firmy.
www.mcafee.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news