Google překladač: English Deutsch

Úschovna.cz, nejznámější portál pro bezplatný přenos objemných zásilek v ČR, uspořádala ve spolupráci se sdružením CZ.NIC předvánoční soutěž. Při registraci na mojeID přes server Úschovna.cz dostane každý zaregistrovaný uživatel flashdisk zdarma a když bude mít štěstí, může získat i externí disk s velkou kapacitou.
O co se jedná? MojeID je autentizační služba, která poskytuje zabezpečené přihlašování pro internetové služby bez nutnosti sdělování osobních údajů nikomu jinému než službě mojeID.
Server Úschovna.cz, který jako jeden z mnoha podporuje tento způsob přihlašování, připravil spolu se službou mojeID akci, při které každý nově zaregistrovaný uživatel získá zcela zdarma 4GB USB pameť. Každý 111tý registrovaný navíc také externí 1TB harddisk. Soutěž trvá do konce roku 2012, anebo do dosažení 10.000 uživatelů.
„Myšlenka lepší kontroly osobních údajů se nám velice líbí. I na Úschovně.cz dodržujeme maximální důvěrnost všech dat, které nám naši uživatelé svěří. Proto jsme se rozhodli tuto službu podpořit a zároveň našim uživatelům zpestřit předvánoční období malým dárkem,“ řekl k akci jednatel společnosti Jan Raab.
Tato akce poběží do konce prosince a všichni zúčastnění budou odměněni.
Registrace na mojeID najdete zde.

Uschovna-flash-ilustr

Služba mojeID má 100 000 uživatelů
Před nedávnem služba mojeID získala svého 100 000. uživatele, přitom v plánu bylo tohoto čísla dosáhnout až za tři roky. MojeID by se přitom má stát v rámci českého internetu standardně nabízenou možností přihlášení k webovým službám.
Přihlašování přes mojeID zvyšuje uživatelský komfort v online prostředí. Pro přístup na participující weby stačí jedna kombinace uživatelského jména a hesla, což eliminuje překlepy, ale především komplikace se ztracenými přístupovými údaji. Řadu výhod přináší také provozovatelům a zákazníkům e-shopů. Systém novým zákazníkům automaticky vyplňuje a spravuje kontaktní údaje, čímž je ušetří zdlouhavé registrace, a eliminuje riziko chybných či falešných objednávek. Rovněž může sloužit jako účinný nástroj pro ověření věku například při nákupu alkoholických nápojů. Služba také jako jediná na českém trhu zároveň nabízí ověřené kontaktní údaje, přičemž respektovaný provozovatel služby garantuje bezpečnost uložených dat. Kromě více než sedmi tisíc e-shopů mojeID využívají například právě služba pro sdílení souborů Úschovna.cz.

3 hlavní důvody pro založení mojeID:
1. MojeID umožní bezpečné a pohodlné přihlašování k webovým službám.
2. Jedno jméno a jedno heslo, kterým se přihlásíte k oblíbeným serverům.
3. Registrace i využívání mojeID je zdarma.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news