Google překladač: English Deutsch

Služba SMS InfoKanál ve spojení s Českým hydrometeorologickým ústavem (ČHMÚ) rozšiřuje svou nabídku o zasílání informací o počasí přesně na míru podle přání a požadavků daného regionu, města nebo malé obce.

Například obec ležící v Moravskoslezském kraji, v okrese Bruntál v nadmořské výšce 600 m.n.m., může ze systému odebírat jen zprávy důležité pro tuto lokalitu a určitou nadmořskou výšku.

„Během stále častějších bleskových povodní jsme setkávali s tím, že města a obce složitě přeposílaly zprávy vydávané ČHMÚ na okolní obce, občany. Proto jsme začali hledat cestu jak předat občanům důležité informace co nejjednodušším způsobem, “ říká Jana Mertová, výkonná ředitelka společnosti INFOKANÁL, s.r.o.

SMS InfoKanál je služba nejen pro městské a obecní úřady umožňující levnou a efektivní komunikaci pomocí SMS zpráv na mobilní telefon.

Slouží jako:
doplněk krizové komunikace
SMS podatelna
interní komunikace v rámci úřadu, firmy
ankety, soutěže
SMS platby parkovného, jízdného a dalších poplatků
včasné informace o odstávkách vody, elektřiny, plynu
praktické mobilní aplikace, turistické průvodce
BlueTooth technologie
systém SMS komunikace pro dodavatele elektrické energie, vody atd.

SMS InfoKanál je kvalitním a oblíbeným komunikačním doplňkem tištěných zpravodajů, webových stránek, TV, úřední desky nebo rozhlasu. Výhodou SMS InfoKanálu je přímý a osobní charakter zpráv a nízké investiční a provozní náklady.

Více informací na www.infokanal.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..