Google překladač: English Deutsch
Přirozeně čistý hlas bez šumů

Firma GN Netcom, světová jednička v oboru inovativních sluchátkových řešení uvádí moderní Bluetooth sluchátko Jabra BT530 s unikátní technologií Noise Blackout™. Nejnovější technologie zajišťuje maximální redukce šumu při udržení vysoké kvality zvuku během hovoru, používá 2 mikrofony, které přenáší zvuk a současně filtrují hluky okolního prostředí. Noise Blackout™ spolu s technologií digitálního zesilování zvuku DSP a také s technologií Audio Shock Protection, která monitoruje intenzitu přicházejících zvuků, garantují velmi dobrou kvalitu hovoru pro oba jeho účastníky.

Sluchátko Jabra BT530 zůstalo vybaveno funkcí autopárování, která usnadňuje spojeni sluchátka s mobilem. Díky funkci multipoint connection Jabra BT530 může současně pracovat jak s mobilem tak i s jiným zařízením vybaveným technologií Bluetooth, jako je na příklad počítač nebo druhý mobil.

Sluchátko Jabra BT530 je velmi lehké (10 gramů), díky čemuž se pohodlně nosí po celý den. Balení obsahuje také 6 ušních gelů - Jabra Eargels™ a úchyt za ucho, co umožňuje individuální přispůsobení sluchátka. Jabra BT530 přináší jednoduchý a stylový design, ale ponechává si i místo na extravaganci, kterou tvoří charakteristický perforovaný kovový proužek na krytu sluchátka. Doporučená cena je 1800 Kč.

www.jabra.cz