Google překladač: English Deutsch

Skotská společnost Incline v Praze Letňanech otevřela své high-tech centrum pro opravy plochých LCD panelů notebooků, LCD televizí a plazmových obrazovek. Díky této investici v řádu milionů dolarů bude v novém centru společnosti Incline vytvořeno 165 nových pracovních míst.
"Rostoucí poptávka našich zákazníků v evropském regionu nás přiměla zvýšit kapacity a vybudovat opravárenské centrum přímo ve střední Evropě," říká David McKinney, výkonný ředitel společnosti Incline Global Technology Services, a dodává: "Česká republika si nás získala díky výborné infrastruktuře a nabídce zkušené pracovní síly. Věřím, že se nám zde podaří vybudovat centrum světové úrovně."

monitory.jpg

Odvětví plochých panelů je jedním z nejzajímavějších a nejrychleji rostoucích světových trhů. Využívají se ve výrobě mobilních telefonů, laptopů, stolních počítačů, plazmových obrazovek a LCD televizorů a najdeme je nejen v téměř každé domácnosti či kanceláři, ale i v autech nebo letadlech. Společnost Incline dodává své služby mezinárodní společnostem, které tyto produkty vyrábějí.
"Vzhledem k rychlému rozvoji trhu technologií plochých displejů lze očekávat, že nově otevřené centrum rychle poroste. Už dnes, tedy v den otevření, zde pracuje více než dvacet odborníků a cílového počtu 165 by mělo centrum dosáhnout do jednoho roku," upozorňuje Karolína Bočková, náměstkyně generálního ředitele CzechInvestu, a doplňuje: "Česká republika získáním tohoto projektu obstála ve stále se zostřující konkurenci okolních zemí, zejména Polska, Maďarska a Slovenska."
VÍCE O INCLINE
Incline Global Technology Services je vedoucí společností v oblasti oprav LCD zařízení a má silné vazby na největší světové výrobce LCD zařízení a nejznámější firmy v odvětví. Centrála Incline sídlí ve skotském Glasgow a své pobočky má v Irsku, Texasu, Kalifornii, Taiwanu a Číně. Společnost má přes deset let zkušeností v oblasti výroby plochých zobrazovačů a zaměstnává v celém světě 400 zaměstnanců. Více na http://incline-gts.com.

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..