Google překladač: English Deutsch

Tato mezinárodní odborná veletržní akce s konferencí, která se na Novém výstavišti v Mnichově koná ve dnech 8. až 10. června, je největší přehlídkou solárních technologií v Evropě.

Na výstavišti v Mnichově se letošního jubilejního 20. ročníku výstavy zúčastní i divize Obnovitelných zdrojů společnosti Schneider Electric. V řadě exponátů zaměřených na solární a fotovoltaický průmysl, představujících mimořádnou dynamiku celosvětového trendu v tomto odvětví, prezentuje svá solární řešení i svou vizi do budoucnosti s ohledem na výrobu a spotřebu elektrické energie.
 

Ve stánku 270 v hale B4 budou moci odborní zájemci shlédnout jednofázové a trojfázové fotovoltaické střídače, kompletně řešený FV Kiosek, nový regulátor nabíjení a vysoce pokročilé systémy pro monitorování FV elektráren.

Z výrobků budou mimo jiné vystaveny:

Fotovoltaické síťové střídače řady Conext™, vyznačující se zvýšenou spolehlivostí a nízkými náklady díky snadné instalaci a řadě integrovaných funkcí.

Centrální střídače řady XC. Jedná se o novou řadu centrálních střídačů nabízející vysokou účinnost a flexibilitu pro jakékoli instalace fotovoltaického panelu.

FV Kiosek. Jde o kompletní řešení zahrnující převod výkonu (DC/AC), distribuci el. energie, řízení a monitorování. Výhodou umístění potřebné technologie do jednoho FV kiosku je zefektivnění práce na připojení do fotovoltaických polí a do rozvodné sítě v místě instalace.

Xantrex™ XW MPPT 80 600, inovativní fotovoltaický regulátor nabíjení, který pracuje s napětím fotovoltaického pole až do 600 VDC, přináší výrazně jednodušší instalaci systému a snižuje rozměry i cenu připojení FV pole a přidružených zařízení.

Systémy pro monitorování fotovoltaických elektráren, které zajišťují komunikaci prostřednictvím dvou různých monitorovacích systémů. Jeden je určený pro budovy a FV elektrárny, druhý pro rezidenční a komerční využití. Data jsou přístupná kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím webové aplikace.

Na souběžné odborné konferenci vystoupí 8.června specialista společnosti Schneider Electric, Dr. Andrew Swingler, s přednáškou Shade-Tolerant Maximum Power Point Tracking of PV Strings: Toward Optimal Harvest Efficiency and Maximum ROI (Stínová tolerance a maximální využití solárních článků: Optimální účinnost slunečních farem a návratnost investic).

Ve výstavním stánku se uskuteční i neformální rozhovory o problémech obnovitelných energií. Po celou dobu veletrhu bude v expozici také vystaven experimentální prototyp hybridního motocyklu s prvním dvouválcovým V-Twin motorem na světě společnosti Schneieder Electric a Orange Country Choppers, který byl koncem března rovněž vystaven v Praze.

 

O společnosti Schneider Electric
Společnost Schneider Electric, globální specialista na energetický management, podniká ve více než 100 zemí. Nabízí integrovaná řešení v různých segmentech trhu. Zaujímá přední pozici v oblastech správy energie a infrastruktury, automatizovaných systémů pro budovy, datová centra a sítě. Silnou pozici zaujímá také v oblasti domovních elektroinstalací.
Firma má více než 100 000 zaměstnanců. V roce 2010 dosáhla obratu 19,6 miliardy eur.

Více informací na www.schneider-electric.com

 

 

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news