Google překladač: English Deutsch
pro jednoduchý zápis a čtení dat

Simatic-RF310M_300dpi.jpgS novým terminálem lze číst všechny datové nosiče (tzv. tagy) řady Simatic RF300, samozřejmostí je rovněž zápis dat. Mobilní terminály pomohou při uvedení do provozu, provozování a údržbě systémů RFID ve výrobním průmyslu nebo logistice. Typickými aplikacemi jsou například zařízení pro identifikaci objektů v transportních systémech, nebo zařízení pro identifikaci produktů na výrobních linkách. Robustní ruční terminál se stupněm krytí IP64 je vhodný pro nasazení v náročných provozních podmínkách. Údaje se zobrazují na podsvíceném displeji, a jsou tak dobře čitelné i za špatných světelných podmínek.

Terminál Simatic RF310M obsahuje výkonný a flexibilně použitelný ruční počítač Psion Workabout Pro a jednotku pro čtení a zápis do datových nosičů systému RF300. Data z paměti lze uložit do souborů na ručním terminálu, pro něž je v přístroji připravena paměť o velikosti 1,8 MB. S operačním systémem Windows CE a standardními komunikačními rozhraními USB, Bluetooth a WLAN lze terminál snadno integrovat do stávající infrastruktury.

Předinstalovaná uživatelská aplikace nabízí pohodlné funkce pro čtení a zápis do datové paměti RF300 a četné stavové funkce. Přístroj například umožňuje čtení dat z paměti, zápis dat do paměti, vymazání celé datové paměti a vyplnění paměti zvolenými znaky, nebo čtení a zobrazení ID čísla paměti. Zneužití individuálních funkcí lze zamezit nastavením hesla. K základní jednotce Psion Workabout Pro lze dále připojit doplňková zařízení, která umí číst a zapisovat do datových nosičů RFID systémů Moby D, E a I z produkce společnosti Siemens.
http://www.siemens.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..