Google překladač: English Deutsch

Nová motorová pila Husqvarna 560 XP na první pohled zaujme svým tvarem, dokonalým designem a pečlivě sladěnými detaily. Provedení pily v kombinaci s vysokým výkonem a bezchybným ovládáním představuje zcela novou dimenzi práce se dřevem. Husqvarna 560 XP byla vyvinuta k profesionální práci, skvěle ale poslouží všem náročným uživatelům, kteří chtějí mít ve svých rukou to nejlepší řešení.

pila-01

Novinka od legendárního švédského výrobce lesní a zahradní techniky má řadu funkcí, které usnadní a zefektivní práci a současně umocní prožitek z řezání. Před začátkem a v průběhu práce s Husqvarnou 560 XP například není potřeba ztrácet čas seřizováním karburátoru. Systém bezúdržbového vstřikování AutoTune totiž dokáže podle otáček motoru a jeho zatížení dávkovat benzin i vzduch a tím kompenzovat různou kvalitu paliva, teplotu, vlhkost, zanesený vzduchový filtr nebo nadmořskou výšku. Rychlou akceleraci motoru pily do nejvyšších otáček zase umožňuje funkce RevBoost. V pravý okamžik přinese extrémní výkon, který zjednoduší dokončení hlavního řezu při kácení stromů nebo třeba rychlé uříznutí větve během odvětvování. Pro nejlepší výkon je pila vybavena speciálně vyvinutým motorem X-Torq, který snižuje spotřebu paliva až o 20 % a zaručuje až o 75 % nižší emise výfukových plynů.

Konstrukce pily byla navržena s důrazem na snadnou obsluhu a tedy i méně únavnou a bezpečnější práci. Husqvarna 560 XP má proto štíhlé tělo s vysoko umístěným těžištěm, sníženou rukojeť a hmotnost pouhých 5,6 kg. Nízké váhy je dosaženo díky použití vysoce kvalitních a lehkých materiálů. Například kliková skříň motoru je vyrobena ze slitiny hliníku a hořčíku. Tato pevná a současně lehká konstrukce odolá vysokým otáčkám a je vhodná k používání i v nejtěžších podmínkách, zároveň je zárukou dlouhé životnosti. Maximálně účelný design představuje také plochá a hladká spodní strana pily, která se při práci nebo pohybu v lese nezachytí za žádné překážky.

pila-02

Husqvarna vždy klade důraz na nejvyšší možné pohodlí při práci a ani tato novinka není výjimkou, každá část pily je pečlivě promyšlena. Základem je propracovaný systém Low Vib, jehož výkonné tlumiče efektivně absorbují vibrace a šetří paže a ruce obsluhy. Průhledný indikátor paliva zase umožňuje snadnou kontrolu hladiny paliva v nádrži i v průběhu práce. Uživatelský komfort ale znamená i snadnější údržbu. Té je dosaženo pomocí systému Air Injection, který odstraňuje prach a nečistoty ze vzduchu dříve, než se dostanou do vzduchového filtru. Tím se zajistí nejen delší intervaly mezi čištěním filtru, ale současně se zvyšuje životnost motoru.

Technické parametry:

Objem válce: 59,8 ccm
Hmotnost bez lišty a řetězu: 5,6 kg
Výkon: 3,5 kW
Doporučená délka vodící lišty: 33–51 cm
Rozteč řetězu: 0,325“

Doporučená cena motorové pily Husqvarna 560 XP je 21.190 Kč včetně DPH, k dostání je v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..