Google překladač: English Deutsch
od firmy Bosch

Ochrana a hudební zážitek v okruhu 360°: to je to, čím se vyznačují nová rádia určená na stavbu, GML 20 Professional a GML 50 Professional. Výkon všech čtyř reproduktorů nabízí jedinečný hudební zážitek v okruhu 360°. K tomu navíc tato nová rádia určená na staveniště vynikají svou extrémní pevností. Díky jejich odpruženému hliníkovému rámu mohou dokonce odolat během rázové zkoušky při pádu z výšky dvou metrů a pořád zůstávají plně funkční. Rádio Power Box je prachotěsné a odolné proti stříkání vody a bláta dle stupně krytí IP54.

Čtyři integrované reproduktory a subwoofer poskytují jedinečný zvuk – na staveništi, v dílně anebo při grilování na zahradě. Potěšení ze špičkového poslechu je nepřetržitě poskytováno díky výjimečně kvalitnímu rádiovému příjmu a také možnostmi, které nabízí pro přehrání hudby: buď ve formátech MP3 nebo WMA, připojené prostřednictvím konektorů USB, AUX In a zástrčky napájení stejnosměrným proudem. K oběma rádiům se dají připojit různá elektronická zařízení, která se napájí přes zástrčky USB, AUX In/Out anebo zástrčku napájení stejnosměrným proudem. Rádia Power Box jsou dostupná ve verzích GML 20 Professional s výkonem 20 wattů a GML 50 Professional s výkonem 50 wattů.

 

Integrovaná nabíječka akumulátorů
Obě dvě rádia určená na staveniště lze napájet standardním napájením z elektrické sítě (230/110 Voltů) anebo pomocí lithium-iontových akumulátorů o napětí 14,4 a 18 Voltů od firmy Bosch. Současně jsou rádia vybavená dvěma integrovanými standardními elektrickými zásuvkami a mohou se použít jako napájecí zdroj o napětí 230 Voltů pro další elektricky napájená nářadí. Jejich osvětlená tlačítka s Led diodami a možnost dálkového ovládání z nich dělají výjimečně praktické přístroje, co se týče jejich použití.

 

Rádia Bosch Power Box GML 20 Professional a Bosch Power Box GML 50 Professional budou od září 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 6 290,- Kč a 8 490,- Kč včetně DPH.

 

www.bosch.cz