Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

SITRANS_LR_200.jpgSpolečnost Siemens získala pro svůj radarový hladinoměr Sitrans LR 200 homologace CSA, FM a ATEX, které povolují použití tohoto přístroje v prostředích s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů a par. Hladinoměry Sitrans LR 200 tak lze nasadit například v chemickém či petrochemickém průmyslu, kde je Ex provedení požadováno. Sitrans LR 200 je dvojvodičový impulzní radarový hladinoměr pro měření hladiny kapalin ve velkoskladech či výrobních aparátech, který je napájen po proudové smyčce 4 až 20 mA. Přístroj je vhodný zejména pro chemický, farmaceutický a petrochemický průmysl - typické použití nachází při měření hladiny kapalin s vysokými teplotami, vysokým tlakem, výpary či podtlakem. Hladinoměr lze jednoduše nainstalovat, naprogramovat a komunikovat s ním ve čtyřech jazycích za pomoci alfanumerického displeje a infračerveného příručního programátoru.

Komfortní nastavování a parametrizace je možná pomocí softwaru Simatic PDM prostřednictvím standardní komunikace protokolem HART. Víčko krytu tedy není při programování nutné otevírat. Pro základní nastavení postačí zadání dvou parametrů a při uvádění do provozu není nutné provádět analýzu profilu echa. Elektronika s displejem je umístěna v otočné hlavici, což umožňuje bezproblémovou kontrolu displeje a programování v jakékoliv montážní pozici.

Sitrans LR 200 je velmi odolný proti kondenzaci i případným usazeninám a pracuje na poměrně nízké frekvenci 5,8 GHz (6,3 GHz v Severní Americe). Měřicí rozsah přístroje dosahuje vzdálenosti 20 metrů. Patentovaný program Sonic Intelligence Software pro zpracování signálu je vysoce spolehlivý, funkce Auto-False Echo Suppression navíc automaticky detekuje a eliminuje falešná echa.
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..