Google překladač: English Deutsch

Mobilní telefony a přenosné počítače umožnili lidem pracovat i mimo kanceláře. Ale ve většině firem je třeba také podepisovat papírové dokumenty, nebo je kopírovat či skenovat. Multifunkční zařízení GRETA GSM odstraňuje tento poslední blok tím, že brání firmám stát se mobilními. GRETA je přenosná tiskárna, skener, kopírka a fax v jednom. Zařízení GRETA lze rovněž instalovat do auta.

greta.jpg

V roce 1987 vynalezla firma Possio první mobilní fax. Od té doby společnost pomáhá lidem vypořádat se s papírovými dokumenty. Firma dosud prodala více než 55 000 mobilních faxových přístrojů v Evropě, Asii, Austrálii, Africe a na Středním východě. Mnoho z dnešních uživatelů těchto zařízení jsou řidiči nákladních automobilů. Ti využívají mobilní fax k tomu, aby se vyhnuli problémům s celní deklarací, a také si zkrátili fakturační cyklus.
"Jsme si jisti, že multifunkční zařízení GRETA se bude těšit velké oblibě řidičů nákladních automobilů, protože jsme jej vyvinuli na základě zpětné vazby od našich uživatelů," řekl Ralf Wittig, vedoucí produktové divize firmy Possio. "Zařízení GRETA je však rovněž atraktivní pro lidi pracující na cestě, kteří chtějí využívat možností mobilní kanceláře," dodává Wittig.
Se zařízením GRETA firma Possio expanduje do Severní Ameriky. "V současné době vytváříme distribuční síť a pobočku v USA a Kanadě tak, abychom v únoru multifunkční zařízení GRETA mohli na tamním trhu nabídnout," řekl Per Östlund, viceprezident prodeje u firmy Possio. "USA je země řidičů nákladních automobilů a lidí pracujících na cestě. Spolu s dokonalým pokrytím signálem GSM by USA měli být pro multifunkční zařízení GRETA zajímavým trhem," dodává Östlund.
Společnost Possio představila své multifunkční zařízení GRETA již dříve v letošním roce na výstavě 3GSM v Barceloně. Dnes začíná toto zařízení dodávat zákazníkům. Maloobchodní cena zařízení by měla být 690 euro bez DPH. "Multifunkční zařízení GRETA usnadní život mnoha lidem na celém světě,"
uzavírá Wittig.
www.possio.com

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..