Google překladač: English Deutsch

Měřicí sondy jsou vynikajícím nástrojem ke zvýšení produktivity obrábění. Každé měřicí zařízení však může být poškozeno neodborným zacházením. Ale žádný učený z nebe nespadl. Tak jak z toho začarovaného kruhu ven?
Společnost Renishaw uvedla na trh nový jedinečný balíček 3leté kombinované záruky PSC, pro uživatele obráběcích strojů vybavených obrobkovými a bezkontaktními nástrojovými sondami. Zákazník si za mírný poplatek zajistí nejen kompletní záruku na snímací systém na 36 měsíců, ale současně získá i ochranu proti poškození nebo zničení sondy vinou operátora stroje.

Společnost Renishaw nabízí 3letou kombinovanou záruku díky podnětům svých zákazníků. Generální ředitel společnosti Renishaw s.r.o., Ing. Josef Sláma vysvětluje: „Naše sondy jsou výborným nástrojem ke snížení seřizovacích časů a snížení zmetkovitosti. Každá nová technologie použitá ve výrobním procesu však u výrobních pracovníků vždy vyvolává množství otázek a třeba i obav z poškození nového nástroje.“ A dodává: „Našim zákazníkům nabízíme již delší dobu garanci vrácení peněz, pokud se do 60 dnů od pořízení snímacího systému nezvýší produktivita jejich práce. Nová 3letá kombinovaná záruka PSC navíc zajistí, aby se pracovníci obsluhy stroje neobávali, že novou sondu poškodí nebo zničí. Prostě to používejte !“
Mnoho předních domácích i světových výrobců obráběcích strojů nabízí měřicí sondy jako standardní vybavení stroje. Sondy firmy Renishaw lze snadno nainstalovat i na již provozované CNC stroje. Široký sortiment produktů umožňuje zvolit nejvhodnější typ sondy pro danou měřicí úlohu nebo typ stroje. Inteligentní měřicí cykly lze zařadit do technologického procesu, a tím dosáhnout výrazného zpřesnění výroby a snížení množství zásahů obsluhy do technologického procesu. S pomocí sondy může řídicí systém stroje automaticky rozhodnout o změnách korekce nástrojů, může kontrolovat úplnost provedení předchozích operací a podle výsledku rozhodnout o provedení následující operace.
V případě, že dojde k poškození sondy, 3letá kombinovaná záruka PSC výrazně snižuje náklady na opravu, popřípadě pořízení nové náhradní sondy. Při pořízení nové sondy díky 3leté kombinované záruce PSC ušetříte až 70 % katalogové ceny. A navíc, neexistuje žádný limit pro počet oprav nebo výměn, které budou provedeny v tomto tříletém období. Prostě to používejte!
Obráběcí stroj představuje velkou investici, a je proto snahou maximálně využít jeho možností. Jednoduše řečeno, obráběcí stroj by měl obrábět. Statistiky ovšem ukazují na mnoho hodin prostojů, kdy stroj neobrábí. Většina prostojů jde na vrub ztrátovým časům při ustavování obrobku, seřizování nástrojů a kontrole prvního kusu. Mnohým těmto ztrátám lze předejít nebo je dramaticky snížit pomocí snímacích systémů začleněných do technologického procesu.
Součástí tohoto ochranného balíčku je i 36měsíční záruka na novou sondu. Pokud bude v této době zjištěna výrobní vada sondy, provedeme zákazníkovi její výměnu zdarma. Na všechny takto vyměněné díly se vztahuje záruční doba v délce trvání zbytku 3letého období, nebo po dobu 6-ti měsíců, podle toho, které období bude momentálně výhodnější pro zákazníka.
3letou kombinovanou záruku PSC můžete nyní sjednat pro nově pořizované sondy, ale i pro sondy již provozované. Prodlužte si záruku, zlepšete produktivitu svého obrábění, získejte čas. Prostě to používejte!

www.renishaw.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news