Google překladač: English Deutsch

Symbióza školní teorie a praxe nejdeckého výrobce zamykacích systémů pro automobilový průmysl, to je cíl třetí z řady školících programů financovaných z příspěvku ESF v rámci projektu Vzdělávejte se!. Tři moduly zaměřené na trénink logistiků, skladníků a obsluh CNC strojů budou školit profesoři SOŠ logistické v Dalovicích a SPŠ Ostrov. V období března až května 2010 se projektu zúčastní více než stovka zaměstnanců na výše uvedených technických pozicích.

„Snažili jsme se v přípravě provázat teorii vyučovanou na středních odborných školách s praktickými potřebami našich provozů,“ říká Mgr. Igor Culek, zodpovědný za vzdělávání v rámci personálního týmu. A dodává: „Odborné vyučující jsme našli v partnerských školách v rámci naší dlouhodobé a velmi úzké spolupráce se SOŠ logistickou v Dalovicích a SPŠ Ostrov. Pro školení CNC strojů jsme se rozhodli pro část programu využít zázemí ostrovské průmyslovky. Hlavní část vzdělávacího programu bude probíhat ve speciálních učebnách WITTE Automotive v Nejdku.“

Každý ze tří modulů projektu Vzdělávejte se! III charakterizuje různá délka – 10, 15 , resp. 30 vyučovacích hodin. Na projektu se podílí celkem 7 lektorů / učitelů z uvedených partnerských škol. V rámci aktivity získají objektivní zpětnou vazbu a posunou se ještě blíže praxi. Pro společnost WITTE Automotive v Nejdku představuje projekt další šanci zlepšit znalosti svých zaměstnanců v době hospodářského útlumu a lépe se připravit na budoucí vývoj.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news