Google překladač: English Deutsch

Společnost Leach Europe bude dodávat primární elektrické obvody do Airbusu A400M, který bude využíván pro vojenskou přepravu.
Společnost Esterline Corporation (NYSE:ESL), včera oznámila, že její francouzská pobočka Leach International Europe byla vybrána společností Airbus, aby navrhla a vyrobila základní elektrickou rozvodnou síť (PEPDC) pro nový airbus A400M, který vzniká v rámci projektu osobní a nákladní letecké přepravy a bude určen pro vojenskou přepravu. K pondělku společnost Airbus obdržela objednávky na 180 letounů A400M a očekává, že obdrží objednávky až na 300 letounů.
PEPDC je primární spínací systém, který zajišťuje spínání a rozvod elektrické energie z generátorů do hlavních napájecích přípojnic letounu. Bude obsahovat různé typy výkonových stykačů od společnosti Leach, které budou vybaveny výkonnými přepěťovými ochranami.
Generální ředitel společnosti Esterline, Robert W. Cremin, řekl: "...toto je během několika měsíců druhé významné ocenění pro firmu Esterline v rámci programu A400M a první vítězství našeho primárního rozvodného zařízení." Jean-Michel Sigaud, prezident francouzské společnosti Leach International, Europe, dodal, "...toto je významný mezník pro společnost Leach. I když již několik let dodáváme podobná zařízení výrobcům letounů po celém světě, toto je naše dosud nejvýznamnější zakázka."
Společnost Leach při práci na tomto projektu využívá svých projektových a výrobních poboček, které jsou rozmístěné po celém světě. Některé ze stykačů budou dodávány z kalifornské pobočky společnosti Leach International a PEPDC bude projektován a vyráběn v pobočkách společnosti ve městech Sarralbe a Niort ve Francii.
www.esterline.com

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..