Google překladač: English Deutsch

Technologickou novinkou v podobě malířského nátěru Primalex Fortissimo CLEAN podává značka PRIMALEX pomocnou ruku všem, kteří tuší, že budou muset někdy řešit problémy se skvrnami na stěně. Vysoce odolný a především maximálně čistitelný malířský nátěr Primalex Fortissimo CLEAN nedávno doplnil řadu nejkvalitnějších omyvatelných nátěrů Primalex Fortissimo. Novinka si díky speciální „Primalex Clean Technology“ zajišťující odolnost proti vodě i mastnotě hravě poradí s běžnými skvrnami na stěnách např. od kečupu, hořčice, čokolády, slazených nápojů nebo džusů. Výrazné zlepšení uvidíte i u tak problematických látek jako je červené víno, káva nebo vodou-ředitelné fixy. Primalex Fortissimo CLEAN lze na jedné stěně kombinovat s bílým nátěrem Primalex Fortissimo, aniž by byl patrný rozdíl.

Primalex_Fortissimo_CLEAN

Primalex Fortissimo CLEAN je bílý omyvatelný vnitřní malířský nátěr s výbornou paropropustností a kryvostí. Lze jej použít v široké škále interiérů: Hodí se ideálně do dětských pokojů, kuchyní, jídelen a chodeb, kde je nejvyšší zatížení a zvýšené riziko zašpinění stěny, ale i do místností s možným příležitostným kontaktem nátěru s vodou a vodními parami.
S ohledem na nejvyšší kvalitu (a tím pádem i vyšší cenu novinky), je možné kombinovat oba bílé nátěry z řady Primalex Fortissimo, nový Primalex Fortissimo CLEAN a bílý Primalex Fortissimo, dle potřeby na jedné stěně, povrchy budou vypadat totožně. Například v nižších částech stěny, kam děti dosáhnou nebo v jídelně kolem stolu lze použít nový Primalex Fortissimo CLEAN, na ostatní část stěny pak Primalex Fortissimo Bílý.
5Nejčistitelnější barva Primalex
„Primalex Clean Technology“ garantuje nejlepší čistitelnost díky pokročilému polymeru obsahujícímu funkční skupiny a zajišťuje nejen hydrofobní, ale i oleofobní působení. To znamená, že Primalex Fortissimo CLEAN odráží i látky olejovitého charakteru a mastnou špínu. Na odstranění čerstvých skvrn přitom postačí pouze navlhčený hadřík a saponát. Nátěr by však měl po vymalování vyzrát alespoň 3 týdny, pak totiž teprve dokáže plně prokázat svou dokonalou čistitelnost.
Vysoká bělost, obarvování dle fantazie
Novinka obsahuje významný podíl kvalitních surovin, například titanové běloby a díky tomu dosahuje také výborné bělosti. Primalex Fortissimo CLEAN je možné obarvovat např. tónovacími barvami Primalex MIXX, které jsou kvalitativně na stejně vynikající úrovni. Primalex MIXX lze zakoupit ve 14 svěžích odstínech (Jemná fialková, Fialový šeřík, Chilli červená, Antická terakota, Mandarinková oranž, Indická oranž, Jarní žlutá, Citrusová zeleň, Limetková zeleň, Mátová zeleň, Severská krémová, Pouštní písková, Bílá káva, Něžná starorůžová).
Vydatnost nátěru
Z balení Primalex Fortissimo CLEAN 4 kg vymalujete přibližně 35 až 45 m2 v jedné vrstvě. Konkrétní údaj závisí na typu podkladu.
www.primalex.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..