Google překladač: English Deutsch

esab-01Název Caddy™ byl vždy synonymem pro robustní a trvanlivé svařovací nástroje určené pro profesionální svářeče. Představujeme pátou generaci přenosných svařovacích zařízení od firmy ESAB. Za nejnovějšími zdroji Caddy™ stojí více než 30 let zkušeností s vývojem invertorových technologií.

Navržen pro odolnost a dlouhou životnost

Zdroje jsou vybavené velkými kabelovými konektory OKC 50, aby byla zajištěna vyšší trvanlivost. Kompaktní konstrukce je lehká a snadno přenosná, dostatečné chlazení vnitřních součástí je přesto zachováno. Konstrukce je vyrobená z polymeru a hliníku a velmi dobře odolává nárazům. Velké chladiče a šikovná konstrukce spolu vytvářejí zdroj s chladnějším provozem a s delší očekávanou životností, a to i při použití v náročných pracovních prostředích. Konstrukce také napomáhá k tomu, aby všechny citlivé části uvnitř zdroje byly udržovány čisté a chráněné před prachem. Zdroj Caddy™ je vyroben v souladu s IP23, takže je možné s ním pracovat venku, dokonce i v dešti. Ovládací panely jsou srozumitelné a snadno ovladatelné.

Zdroj Caddy® C160i je určený pro svařování metodou MIG/MAG nelegovaných materiálů u menších svařenců a opravách a renovacích. Jednoduché ovládání a vysoký výkon poskytují vynikající kvalitu svařování po dlouhou dobu bez únavy. Je vynikající společník v krytých prostorách nebo při svařování venku.

Propracovaný design

Použité moderní materiály snižují hmotnost zdroje na minimum a zároveň zajišťují odolnost a pevnost krytu. Ramenní popruh a nízká váha 11,4 kg usnadňují přenos zdroje na pracoviště.

Použití zdroje

Vysoký výkon zdroje umožňuje rozsáhlý způsob aplikací při svařování nelegovaných ocelí. Perfektní pro pracovníky při lehčích konstrukčních pracích a opravách v interiérech i venku. Jednofázové napájení umožňuje nalézt zdroj elektrické energie prakticky kdekoliv. Napájení lze zajistit z generátoru*. Zdroj Caddy® Mig C160i je optimalizován pro svařování nelegovaným drátem o průměru 0.8 mm nebo pro svařování plněnou elektrodou s vlastní ochranou.

Automatické funkce a jednoduchost

Se zdroje Caddy® Mig C160i nastavíte pouze tloušťku svařovaného materiálu a můžete začít svařovat. Teplejší nebo studenější lázeň může být nastavena regulátorem vneseného tepla.

esab-02

Více o výkonu

Obvody PFC zajišťují o 30 % vyšší výkon při stejné úrovni jištění.

Popis

Zdroj Caddy® Mig C160i je postaven na výkonném invertorovém zdroji. Uvnitř je zabudovaný podávací mechanismus včetně prostoru pro cívku s přídavných svařovacím materiálem.

Použitelná cívka drátu

Rozměry cívky: vnitřní průměr 51 mm, vnější průměr 200 mm a šíře 55 mm.

Doporučené dráty/ochranné plyny

OK Autrod 12.51 pr. 0.8 mm vysoce kvalitní poměděný drát pro svařování v ochranné atmosféře CO2 nebo směsného plynu Coreshield 15 pr. 0.8 mm, plněné elektroda s vlastní ochranou, které vytváří slabou vrstvu strusky na povrchu svarového kovu. Pro použití je doporučena změna polarity.

Aplikace

  • Opravy a renovace, drobné práce
  • Opravy na zemědělských strojích
  • Autoopravny
  • Lehká kovovýroba
  • Doprava
  • Školství
  • Domácnosti
  • St Stehování
  • Svařování na generátorech

 

*Pro plný rozsah svařovacích parametrů je doporučen generátor o výkonu 5kVA s automatickou regulací napětí

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..