Google překladač: English Deutsch

Společnost Eversheds LLP oznámila, že spustila nový internetový portál - komplexního právnického průvodce. Ten přispěje k lepší orientaci v právních podmínkách evropských zemí. Directors Law of Europe je internetový portál, který formou jednoduchého systému poskytuje podrobné informace o platných zákonech ve 29 různých evropských zemích. Tento právní rádce poskytne nadnárodním společnostem působícím od Itálie po Polsko okamžitý přístup k právním informacím, které jsou pro ně tak důležité. Tento systém jim pomůže v jejich právní praxi v daných zemích. "Svět se stal skutečně jednotným," řekl Paul Smith, partner ve společnosti Eversheds a hlavní představitel projektu Directors Law of Europe.

server.jpg

"Z toho důvodu je pro obchod nutné umět se orientovat v ohromném bludišti příslušných právních zákonů a předpisů.
"Navrhli jsme nástroj Directors Law of Europe tak, aby poskytoval komplexní informace a přitom byl snadno ovladatelný," dodal Smith. "Umožní společnostem z celého světa obchodovat v Evropě mnohem efektivněji a s daleko menším rizikem."
Nástroj Directors Law of Europe přináší kompletní právnické informace a je jediným takto komplexním zdrojem těchto informací na světě.
"Pokud pracujete pro některou nadnárodní společnost jako právní poradce nebo pokud jste americký poradce se zaměřením na operace v Evropě, musíte mít přístup k nástroji Directors Law of Europe," řekl Thomas L. Sager, viceprezident společnosti DuPont a
asistent hlavního poradce. "Tento nástroj je nesporně důležitý pro každého, který obchoduje v Evropě," řekl Sager.
Nástroj Directors Law of Europe naleznete na internetových stránkách: http://www.eversheds.com/directorslawofeurope/index.asp

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..