Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Sdělovací technika ve spolupráci s časopisem T+T Technika a trh Vás zve na již pátý ročník mezinárodní konference Machines Communicate 2009 pořádanou ve spolupráci s Českomoravskou elektrotechnickou asociací a BVV Brno. Tato konference se bude konat 14. září jako součást oficiálního doprovodného programu zahajovacího dne letošního 51. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu 2009, největšího průmyslového veletrhu v České republice, na výstavišti BVV v Brně.

Konference Machines Communicate se zabývá problematikou M2M, tj. komunikací mezi lidmi, stroji a systémy, převáděním takto získaných dat na informace a jejich dalším zpracováním. Konference diskutuje hlavní aspekty propojení výrobků a zařízení v průmyslu, dopravě, logistice a dalších oborech.

Hlavními tématy konference budou nabídka systémů a řešení konektivity a sítí na bázi Ethernet, PLC, DSL, kabel, GSM, SMS, GPRS, CDMA, HSDPA, EVDO, WiFi, WiMAX, RFID, Bluetooth, ZigBee (+ ostatní IEEE 802.15.4) a vestavěné systémy v automatizaci na platformě PC, FPGA a ASIC spolu s odpovídajícími softwarovými aplikacemi.

Konference Machines Communicate je obsahově propojena se zvýrazněným tématem letošního strojírenského veletrhu - Digital Factory. Bude se proto zabývat i problematikou využití technologií ICT pro zpracování dat ze systémů M2M a jejich využitím pro optimalizaci procesů plánování a řízení výroby, řízení kvality a logistiky.

Vstup na konferenci je bezplatný na základě registrace na www.stech.cz.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..