Google překladač: English Deutsch

Veletrh PANELOVÝ DŮM A BYT 2007, který se bude konat v termínu 22.2.–24.2. 2007, je příležitostí pro výrobce stavebních dílů a prvků, materiálů a hmot, konstrukčních i technologických systémů a postupů určených pro revitalizaci panelových objektů a ke zlepšení jejich technických a provozních parametrů. Na výstavě se objeví také montážní, stavební a dodavatelské firmy, investoři, projektové ateliéry, ale i bankovní domy. Chybět nebudou ani developerské subjekty v souvislosti se stálým zájmem o bydlení v panelových domech, zejména těch rekonstruovaných.

00937.jpg

Návštěvnickou lahůdkou se jistě stane modelový panelový byt 3 + 1 s ukázkami moderních technologií při rekonstrukci, zateplování, výměny oken, dveří i podlah, modernizace a úpravy bytového jádra, ale také interiérového vybavení. Expozice tohoto bytu bude provedena za podpory České spořitelny, a.s. a Svazu malých, drobných a středních zaměstnavatelů ve stavebnictví ČR. Prezentaci na výstavě či spoluúčast na realizaci bytu již dnes potvrdily přední firmy jako Lasselsberger (balkonový systém), Sanitec (program KOLO), Stomix (zateplovací systém), Ravak (představí poprvé v Česku novinku – vanu pro novou generaci panelákových koupelen), HOCO Bauelemente (i byt bude vybaven plastovými okny této firmy), NEXT s bezpečnostními vchodovými dveřmi, Integraf Metal Systéme (balkónové zábradlí) a dále jednotlivé cechy z oboru stavebnictví, z nichž překvapení chystá zejména Cech malířů a lakýrníků, ale i Cech parketářů. Významnými vystavovateli budou firmy z oblasti výtahářské techniky (např. Výtahy Pardubice a Plzeň, Lift servis, či Lift components a Kone), plochých střech (Bitumizol, Fase), nebo podlah (KJZ, Magnum Parket). Zapomenout nesmíme ani na zasklívání lodžií Optimi.
To ale není všechno – pro návštěvníky je připraveno ještě jedno překvapení – soutěž o velmi hodnotné ceny, kterou sponzoruje Poštovní spořitelna. Na výherce čeká rekonstrukce bytového jádra, resp. koupelny a WC (Sanitec) v hodnotě sto tisíc korun, výměna oken (HOCO) v hodnotě padesát tisíc korun a nové vchodové bezpečnostní dveře NEXT. Informace jsou k dispozici také v Poštovních novinách, které najdete na každé poště. Panelový dům a byt 2007 je výstava, by neměli nechat bez povšimnutí ani potenciální vystavovatelé, ani návštěvníci. Navíc je doprovázena dvoudenní odbornou konferencí CEEERES, o které budeme informovat v samostatném příspěvku.
www.incheba.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news