Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin uvedla na trh svou nejnovější řadu pneumaticky řízených stolových stavebnicových jednotek označených P5W. Jednotky jsou navrženy tak, aby umožnily přesné řízení natáčení v širokém spektru automatizačních aplikací. Nové jednotky série P5W zahrnují množství inovací, které přináší jednoduchou instalaci, vysokou úroveň parametru opakovatelnosti a nízké náklady na údržbu. Všechny tyto parametry pak v konečném výsledku maximalizují produktivitu.

Díky speciálně navrženému upevnění zátěže a schopnosti centrování přináší jednotky P5W přesnou kontrolu v rozmezí od 0 do 190°, a to dokonce i při velké zátěži.

Tlumení v koncových polohách je zajištěno pomocí nastavitelného dorazu nebo hydraulických tlumičů s lineárním tlumením. Toto řešení umožňuje bezpečný a jistý přenos a umístění předmětů.

Díky hliníkovému tělu a nerezavějícímu ocelovému otočnému stolu jsou jednotky série P5W vysoce odolné vůči korozi a snesou teplotu mezi 5 a 60 °C. V důsledku toho mají vysokou životnost při minimální údržbě.

Jednotky jsou navrženy tak, aby jejich instalace byla rychlá a jednoduchá. Na každém konci mají otvor pro přívod vzduchu, sloužící ke snadnému připojení k systému stlačeného vzduchu. Dále zde najdete průchodku pro elektrickou instalaci a potrubí a také volitelné senzory usnadňující další instalaci. Pro zajištění maximální flexibility mohou být jednotky montovány jak shora, tak i zespodu.


Jednotky série P5W jsou k dispozici v 7 velikostech, od 10 do 63 mm a jsou vhodné pro širokou škálu aplikací.