Google překladač: English Deutsch

Aircraft Industries dokončila další zbrusu nový letoun L 410 UVP-E20 s imatrikulační značkou PR NHC pro společnost NHT Linhas Aéreas Ltda. Je to již třetí nový letoun, který byl pro tuto brazilskou leteckou společnost vyroben. V pondělí 26.3. opustil výrobní halu v Kunovicích a zahájil přelet do Brazílie. Dnes opustí Capo Verde a namíří přes oceán do Fortaleza. Přílet do základny v Porto Alegre je naplánován na pátek 30.3.2007.

let_01.jpg

Společnost NHT Linhas Aéreas Ltda. již úspěšně provozuje předchozí dva dodané letouny s imatrikulační značkou PR NHA a PR NHB.
NHT Linhas Aéreas Ltda. létá na pravidelných trasách do Caxias do Sul, Curitiba, Horizontina, Navegantes, Pelotas, Rio Grande, Santa Maria, Santa Rosa, Santo Angelo, Santana do Livramento, Uruguiana ze základny Porto Alegre. V nedávné době zahájila také mezinárodní lety do Uruguaye.
Oba dodané letouny nalétají v průměru 200 hodin za měsíc. Na prvním letounu v současné době probíhá pravidelná technická prohlídka P3 za asistence našich specialistů. U druhého letounu proběhne technická prohlídka zhruba za šest týdnů.
Dodání čtvrtého letounu společnosti NHT Linhas Aéreas Ltda. je plánováno na přelom května a června letošního roku. Na další dva nové letouny má společnost NHT Linhas Aéreas Ltda. uzavřenou opci s předpokládanými termíny dodávek v první polovině příštího roku. http://www.let.cz