Google překladač: English Deutsch
náhrada nákladných tlakových láhví s heliem

Společnost Parker Hannifin, mezinárodní špička v oboru technologií řízení pohybu, představila generátory plynu Parker Balston GC-FID, které eliminují potřebu nebezpečných a nákladných tlakových lahví s héliem či dusíkem. Tyto mobilní generátory plynu o šířce pouhých 178 mm využívají laboratorního přívodu stlačeného vzduchu k výrobě čistého dusíku, jakožto nosného plynu pro plameno-ionizační detektor (FID). Každé zařízení dodává nosný plyn až pro šest takovýchto plamenových detektorů. Dodávají se také s výhodnou variantou výroby čistého vzduchu bez uhlovodíků.

Výstupní tlak a čistota plynu z každého zařízení zajišťují nejlepší možný tvar plamene a umožňují uživatelům maximalizovat citlivost zařízení. Každé zařízení je distribuováno kompletně spolu s předfiltrací a elektronickým odvaděčem kondenzátu a společnost Parker Hannifin na ně poskytuje až 12měsíční záruku. Návratnost této investice je v podstatě okamžitá.

Samozřejmostí ze strany Parker Hannifin je i zajištění instalace přímo v laboratoři a preventivní údržba zařízení.

O společnosti Parker Hannifin s.r.o.

Firma Parker Hannifin je s ročním obratem přes 12 miliard USD vedoucím mezinárodním všestranným výrobcem technologií a systémů řízení a pohybu. Poskytuje dokonalá a přesná řešení pro řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů.
Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, tekutinové spojky, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika.

Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.