Google překladač: English Deutsch

Společnost Siemens rozšířila svou nabídku o adaptér Simatic Teleservice s označením IE, který umožňuje významně redukovat náklady na servis a údržbu provozované technologie. Tento modul zprostředkovává vzdálené spojení a vzdálený přístup k řídicím systémům Simatic a k ostatním zařízením na sběrnici. V případě potřeby servisního zásahu lze pomocí tohoto modulu odeslat e-mail a příslušný odborník může stav technologie ihned detailně analyzovat a na dálku provést potřebné změny.

Teleservis-adaptr_300dpi.jpg

Ke stávajícím typům zařízení Simatic TS-Adapter, podporujícím rozhraní PPI, MPI a Profibus, přibyla verze s integrovaným rozhraním pro průmyslový Ethernet. Servis nových aplikací komunikujících v síti Profinet se díky tomu stává snadnější a efektivnější. Zařízení v provedení standardní karty Simatic S7-300 lze jednoduše instalovat na lištu (např. vedle procesorové jednotky řídicího systému) a externě napájet zdrojem s napětím 24 V.

Do technologie se přistupuje s nízkým rizikem přes telefonní linky. Přístup lze podmínit identifikací osoby pomocí jména a hesla. Samozřejmostí je funkce zpětného volání, kdy většinu nákladů na servisní zásah nese provozovatel technologie. Nejvyšší úroveň zabezpečení pak poskytuje identifikace osoby pomocí jména a hesla právě v kombinaci se zpětným voláním na konkrétní telefonní číslo. TS-Adapter IE má navíc integrován firewall s přednastavenými funkcemi pro automatizační techniku, pokročilým uživatelům navíc umožňuje i zcela individuální nastavení.
http://www.siemens.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news