Google překladač: English Deutsch
4.–8. dubna 2011

Technické inovace jsou klíčovým prvkem úspěchu HANNOVER MESSE.
Registrujte se a získejte zdarma vstupenky.
Doprovázené ostrým zaměřením na kreativní aplikace současných vědomostí. Ve 13 hlavních průmyslových tématech má návštěvník možnost shlédnout kompletní hodnotový rámec a diskutovat s odborníky ze širokého spektra průmyslových sektorů. Navíc je v rámci Hannover Messe pořádáno množství rozličných workshopů, diskuzí, prezentací a fór, které dělají z Hannover Messe světový soubor průmyslových technologií, nabízející široký rámec příležitostí k efektivnímu propojování s globálním publikem.
Žádný jiný marketingový prostředek nevytváří tak širokou platformu k obchodním jednáním a výměnám vědomostí. Návštěvou Hannover Messe můžete dosáhnout na obchodní partnery celého světa, ze všech relevantních tržních oblastí pod jednou střechou výstavní haly.

Třináct platforem HANNOVER MESSE 2011
Průkopnickou inovací jsou produkty s interdisciplinárním zeměřením. Třináct veletržních oblastí tvořících HANNOVER MESSE představuje současné klíčové průmyslové technologie. K inovaci dochází v bodě propojení rozličných technologií. I Vy máte možnost se setkat s novými partnery, kteří mohou Váš produkt a myšlenky posunout dopředu. Využijte výhod tzv. "cross-industry" (meziodvětvového) prodejního potenciálu, který utváří vedoucí světovou událost světa průmyslových technologií.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news