Pirátská strana
Google překladač: English Deutsch
Inzerce

sc.jpgPočet servisních a obchodních center společnosti Scania CZ se opět rozrostl. Zákazníci z východních Čech mohou začít využívat značkových služeb, které poskytuje nový servis Scania ve Starém Hradišti u Pardubic.
Východočeský dealer ProScan a.s., který od roku 2002 provozuje servis a prodej vozů Scania v Jičíně, se rozhodl rozšířit svoje služby v kraji.

Po rozsáhlé a náročné rekonstrukci objektu ve Starém Hradišti vznikla prostorná servisní hala o rozměrech 30 x 18,5 m s dostatečnou světlou výškou. V hale je k dispozici šest stání pro vozidla, z nichž dvě jsou průjezdná. Samozřejmostí je sklad náhradních dílů a zázemí pro řidiče. V dohledné době začne v objektu servisu fungovat také prodejní kancelář.
O zákazníky a jejich vozidla se postarají dva technici, šest kvalifikovaných mechaniků v čele s vedoucím servisu Jaroslavem Futerou a další personál, který zajišťuje provoz servisu a skladu náhradních dílů.
V nově otevřeném centru je prováděn kompletní záruční i pozáruční servis v rozsahu plně odpovídajícím servisním standardům Scania. V nabídce služeb nechybí ani plnění a kontrola klimatizace, montáž systému elektronického mýtného Toll Collect nebo zajištění STK.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
1011
1218
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..