Google překladač: English Deutsch

Starší motory nebyly na kvalitu olejů náročné. Dnes už je tomu jinak. Proto přímo na míru například vysoce výkonným motorům německých automobilových značek BMW, MERCEDES, OPEL a skupiny VW vyvinula společnost OMV tři nové plně syntetické lehkoběžné motorové oleje. Seznámit se s nimi můžete na stánku OMV na AUTOSALONU v Brně.

OMV_1_400_1.jpg

Nový olejový produkt s označením OMV eco plus SAE 5W-30 lze nejlépe charakterizovat jako plně syntetický lehkoběžný motorový olej s vysokými výkonnostními rezervami a velkým potenciálem úspory pohonných hmot. Vyvinut byl speciálně pro motory technicky vyspělých automobilů značek BMW a MERCEDES s filtrem pevných částic. Přesvědčivé jsou u této inovace redukované emise výfukových plynů pro maximální ochranu životního prostředí, stejně jako formulace Low-ash pro dlouhou životnost částicových filtrů. Kromě toho nový produkt zaručuje maximální úsporu pohonných hmot. Nejnovější aditivní technologie navíc snižuje tření pohyblivých dílů v motoru. A právě to zajišťuje vysokou hospodárnost a využití energie. Nižší tření zároveň minimalizuje opotřebení v motoru, který tak získává delší životnost. To, že se díky těmto vlastnostem prodlouží intervaly výměny oleje, se rozumí už téměř samo sebou. K dalším pozitivním vlastnostem OMV eco plus SAE 5W-30 patří provozní bezpečnost a vysoké výkonnostní rezervy.

Tyto skvělé přednosti nabízí také nový OMV eco extra SAE 5W-30 i majitelům značky Volkswagen. Tento olej společnost OMV vyrobila na míru speciálně pro vysoce výkonné motory skupiny Volkswagen s filtry pevných částic, používané v modelech VW, AUDI, SEAT a ŠKODA. Umožňuje také optimální výkon moderním agregátům čerpadlo-tryska při nejvyšší kvalitě a bezpečnosti provozu. Oba nové plně syntetické lehkoběžné motorové oleje OMV – OMV eco plus SAE 5W-30 a OMV eco extra SAE 5W-30 – lze míchat se všemi dalšími značkovými oleji. Špičkové výkony však poskytují pouze v čistém, nesmíchaném stavu. K pozitivním základním vlastnostem obou specifikací olejů patří rovněž optimální čistota motoru a dlouhá životnost motorů. 

Jen létání je krásnější …

Tento nadčasový slogan pro OPEL GT ze sedmdesátých let ještě dnes ukazuje, kudy vede cesta. A nyní existuje inovativní mazivo OMV pro nejmodernější generaci motorů OPEL.

Pod názvem OMV eco tec SAE 5W-30 vytvořila OMV nový, plně syntetický lehkoběžný motorový olej, který je speciálně vyvinutý pro současné špičkové benzínové a dieselové motory OPEL s prodlouženými intervaly výměny oleje.

OMV eco tec SAE 5W-30 zaručuje maximální úsporu pohonných hmot díky snížené viskozitě při vysokých teplotách. Nejnovější aditivní technologie redukuje tření pohyblivých dílů uvnitř motoru a zaručuje maximální hospodárnost a využití energie. Umožňuje velmi dlouhé intervaly údržby pro nové benzínové a dieselové motory OPEL, přičemž jsou zaručeny vysoké výkonnostní rezervy. Vynikající tekutost při velmi nízkých teplotách usnadňuje studený start a zaručuje rychlé a dostatečné „proolejování“ motoru. Minimalizuje opotřebení speciálně během fáze studeného startu. Vynikající ochrana proti opotřebení zajišťuje maximální životnost motoru.

OMV eco tec SAE 5W-30 byl vyvinut speciálně pro nasazení v moderních benzínových a dieselových motorech OPEL se systémem ECOService-Flex, pro nejvyšší namáhání a velmi dlouhé intervaly nasazení. Je přitom zaručena provozní bezpečnost a vysoké bezpečnostní rezervy.