Google překladač: English Deutsch

Nová generace systému BIS-WDS(R) GEN 2 byla vytvořena s cílem, vyrovnat a najít odpověď na aktuální, globální bezpečnostní hrozby. Kapacita celého systému byla významně posílena a současně došlo k technickým vylepšením v oblasti designu, funkčnosti, výkonu a spolehlivosti celého systému tak, aby byl schopen, vyrovnat se s vysokými nároky oborů, kde zabezpečení hraje důležitou roli. Jako první monitorovací systém, který nabízí plně pohyblivé zobrazování na principu detekce milimetrových vln, představuje tento pasivní nezávislý systém rychlý a diskrétní způsob odhalování hrozeb různého typu, včetně výbušnin, zbraní, pašovaného zboží, odcizené elektroniky či jiných objektů.

website-header2.jpg

BIS-WDS(R)GEN 2 je jediný systém pro rentgenování osob, který umožňuje účinné zachycení skrytých gelů a tekutin. Systém detekce na principu milimetrových vln firmy Brijot je dosud nejúčinnějším dostupným řešením pro rentgenování osob, který umožňuje tyto potenciální hrozby zachytit.
Systém firmy Brijot, jako jediný na trhu prodávaných produktů, využívá pokročilou detekční technologii, která upozorní obsluhu na ukryté objekty a přesně určí jejich umístění. Funkce automatického upozorňování a možnost zabudování této technologie do jiných systémů, umožňuje místní i dálkové ovládání tohoto systému s minimálními nároky na obsluhu. Obrázky jsou ukládány pomocí technologie milimetrových vln a neobsahují žádné anatomické údaje, čímž je zajištěna ochrana soukromí osob. Tuto technologii společnosti Brijot, která vyniká prověřenou spolehlivostí, je možné používat buď samostatně nebo jako součást vícevrstvového bezpečnostního řešení. Systém lze instalovat do vstupních bezpečnostních rámů a do stávajících detekčních přístrojů (rentgeny, detektory kovů, apod.). Systém BIS-WDS(R) GEN 2 si můžete zakoupit přímo u firmy Brijot Imaging Systems, Inc. nebo u jejích vybraných prodejních partnerů.
Více informací získáte na www stránkách: http://www.brijot.com

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..