Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

carkit_ck-15w.jpgSpolečnost Nokia představila revoluční sadu do auta s názvem Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W, která vám umožní komunikovat i během jízdy. Jasný, 2,2palcový barevný diplej nabízí pohodlné zázemí pro snadné sledování a ovládání funkcí volání, zatímco ovladače hlasitosti a přijímaní či ukončení hovorů najdete na samostatné zdrojové jednotce. Po propojení Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W s kompatibilním telefonem můžete volat a listovat telefonním seznamem, i když máte telefon zrovna v kapse. Autosada umožňuje uživatelům vybrat si barvu pozadí a téma tak, aby displej korespondoval s osvětlením palubní desky automobilu.

„Zavázali jsme se k tomu, že budeme vytvářet praktická komunikační řešení, snadno použitelná v automobilu,“ řekl Wolfgang Gärtner, senior manager divize Nokia Automotive. „Ovládání funkcí Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W je intuitivní, takže neztrácíte čas nastavováním a seřizováním pokaždé, když sednete do auta. Velký barevný displej je založen na známém uživatelském rozhraní Nokia, které zákazníkům zjednodušuje zprovoznění přístroje.“

Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W nabízí řadu prvků, které umožňují snadnou komunikaci z automobilu; oddělená zdrojová jednotka a velký barevný displej mohou být instalovány samostatně tak, aby umožňovaly snadné použití a sledování. Autosada také podporuje vyspělé ovládací funkce, jako například identifikaci volajícího*, seznamy zmeškaných a přijatých hovorů a volaných čísel.

Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W je kompatibilní se širokou řadou mobilních přístrojů značky Nokia, včetně nově představeného modelu Nokia 3110 classic, vyváženého telefonu určeného uživatelům, kteří oceňují jednoduchost technologie a odpovídající poměr funkce a ceny.

Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W by se měl na trhu objevit v první čtvrtině roku 2007 za cenu přibližně 180 eur bez daně
www.nokia.com
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce