Google překladač: English Deutsch

41318_Sistore.jpgNová verze systému SiPass Entro plně podporuje modely digitálních videorekordérů Sistore AX, MX a CX. Model AX je kompaktní, všestranný a spolehlivý digitální videorekordér (DVR) vhodný pro malé až střední aplikace. Typ MX je hybridní (digitální a analogový) video systém pro sledování, který lze ovládat vzdáleně přes LAN nebo ISDN - je vhodný pro mnoho aplikací středního rozsahu. Model CX je inteligentní video kodek pro přenos a nahrávání videa, který lze využít v systémech na bázi IP sítě. Tento typ je ideální pro střední až velké instalace vyžadující vysokou úroveň zabezpečení.

Funkce podpory DVR systému SiPass Entro umožňuje připojení až 16 digitálních videorekordérů (jeden na každou řídicí jednotku segmentu) a 128 kamer. Software SiPass Entro se používá k nastavení událostí, které automaticky vyvolají záznam, k aktivaci manuálního záznamu a ke spuštění funkce „live view“. Uživatel může výstupy z kamery a nahrané události sledovat přímo v softwaru SiPass Entro, a neustále tak monitorovat stav všech připojených dveří a kamer. Deník událostí SiPass Entro lze použít pro vyhledávání a přehrávání všech video záznamů. Digitální videorekordéry nepotřebují další server, neboť komunikují přímo s řídicími jednotkami segmentů systému SiPass Entro.

Další informace o systému SiPass Entro jsou k dispozici na adresách www.siemens.cz/technologiebudov a www.siemens.com/entro.

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..