Google překladač: English Deutsch

Nová verze systému SiPass Entro plně podporuje modely digitálních videorekordérů Sistore AX, MX a CX. Model AX je kompaktní, všestranný a spolehlivý digitální videorekordér (DVR) vhodný pro malé až střední aplikace. Typ MX je hybridní (digitální a analogový) video systém pro sledování, který lze ovládat vzdáleně přes LAN nebo ISDN - je vhodný pro mnoho aplikací středního rozsahu. Model CX je inteligentní video kodek pro přenos a nahrávání videa, který lze využít v systémech na bázi IP sítě. Tento typ je ideální pro střední až velké instalace vyžadující vysokou úroveň zabezpečení.

41318_Sistore.jpg

Funkce podpory DVR systému SiPass Entro umožňuje připojení až 16 digitálních videorekordérů (jeden na každou řídicí jednotku segmentu) a 128 kamer. Software SiPass Entro se používá k nastavení událostí, které automaticky vyvolají záznam, k aktivaci manuálního záznamu a ke spuštění funkce „live view“. Uživatel může výstupy z kamery a nahrané události sledovat přímo v softwaru SiPass Entro, a neustále tak monitorovat stav všech připojených dveří a kamer. Deník událostí SiPass Entro lze použít pro vyhledávání a přehrávání všech video záznamů. Digitální videorekordéry nepotřebují další server, neboť komunikují přímo s řídicími jednotkami segmentů systému SiPass Entro.

Další informace o systému SiPass Entro jsou k dispozici na adresách www.siemens.cz/technologiebudov a www.siemens.com/entro.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..