Google překladač: English Deutsch

I letos se v rámci prvního dne veletrhů INVEX – DIGITEX setkají informatici obcí a volení vedoucí pracovníci municipalit nad aktuálními tématy konferenčního programu Dne státní správy a samosprávy. Chybět nebude ani vyhlášení výsledků odborných soutěží týkajících se aplikace IT ve státní správě a samosprávě. Den státní správy a samosprávy na INVEXu bude svědkem vyhlášení výsledků osmého ročníku soutěže Objev roku, vyhlašované týdeníkem Veřejná správa.

DSC_0153-s.jpg

Soutěž, která si klade za cíl popularizaci originálních a účelově strukturovaných webových stránek malých obcí, měst a sdružení obcí, se znovu rozjíždí na plné obrátky a již nyní lze nominovat zajímavé webové stránky ve čtyřech kategoriích - Obce, Obce s přenesenou působností, Obce s rozšířenou působností a Dobrovolné svazky obcí.
Informace k této soutěži naleznete na adrese:http://www.mvcr.cz/casopisy/s/objev.html

Dalšího pokračování se letos dočká také soutěž Chytrý úřad, pořádaná odborným vydavatelstvím IDG Czech. Jedná se o klání případových studií zaměřených na obce, města a kraje. Základní myšlenkou je poukázat na zajímavé IT projekty v místní samosprávě a zviditelnit je spolu s institucemi a lidmi, kteří se na nich podíleli. Uzávěrka přihlášek projektů je 15. srpna 2007 a případové studie (v kategoriích Krajský úřad, Městský úřad a Obecní úřad) budou hodnoceny na základě těchto kriterií:
1) Inovativní přínos (nápad, ojedinělost),
2) Přínos v oblasti zlepšování služeb veřejnosti či v oblasti úspor prostředků,
3) Uživatelský přínos pro pracovníky úřadu,
4) Využití prostředků evropské unie či využití neobvyklých metod financování projektu.
Informace k této soutěži naleznete na adrese: http://chytryurad.businessworld.cz

Slavnostní vyhodnocení obou soutěží a předání ocenění proběhne na veletrhu INVEX 2007 v rámci Dne státní správy a samosprávy v úterý 23. října 2007.

Mezinárodní veletrhy informačních technologií a spotřební elektroniky proběhnou na brněnském Výstavišti 23.–27.10. 2007. Jejich součástí jsou dva veletrhy: Mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií INVEX a Mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy DIGITEX. Oba veletrhy jsou doplněny konferenčním programem pod souhrnným názvem Conferences & Events. Veletrhy navštívilo v loňském roce 104 tisíc lidí. Počet vystavovatelů dosáhl 564 z 22 zemí.
http://www.INVEX.cz, http://www.DIGITEX.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..