Google překladač: English Deutsch

Značka iGo uvádí na český trh novou univerzální nabíječku Dual Universal Tablet určenou pro nabíjení všech nejrozšířenějších tabletů, elektronických čteček i smartphonů, včetně Apple zařízení. Nabíječka je duální, může tedy nabíjet i dvě tato zařízení současně. Díky síle nabíjecího proudu 4,2 A dobíjí vysokou rychlostí, zvláště u smartphonů je rychlost dobití nadprůměrná. Na český trh právě vstupuje další z řady originálních univerzálních nabíječek iGo s výměnnými konektory.

nabijecka1

Balení nabíječky je opatřeno konektory pro tablety značek Samsung, Amazon, Blackberry a Motorola. Pro Apple nadšence tu samozřejmě nechybí ani nabíjecí a datový kabel pro iPod, iPhone a iPad, který lze kromě nabíjení využít i pro synchronizaci Apple zařízení s počítačem. Nabíječka iGo Universal Tablet nabíjí také smartphony a elektronické čtečky. Kompatibilní je i s originálními USB kabely od výrobců všech těchto přístrojů.

„Hlavní výhodou nové nabíječky iGo je především její univerzální užití pro různé druhy přístrojů od různých značek. Uživateli tak stačí jedna nabíječka pro celou sadu jeho smart přístrojů," vysvětlil Radim Tlapák ze společnosti NTB CZ, která je výhradním distributorem produktů značky iGo na českém trhu. „Druhou nespornou výhodou je pak možnost duálního nabíjení. Současně s ní můžete dobíjet dva tablety, dvě elektronické čtečky či dva smartphony, případně tablet v kombinaci se smartphonem," doplnil Radim Tlapák.

Proud o síle 4,2 A, tedy 2,1 A na jeden USB kabel, má dostatek síly pro dobití libovolného mobilního zařízení. Především u smartphonů je rychlost dobití oproti běžným nabíječkám nadprůměrná. Stejně jako u ostatních iGo produktů je i u této nabíječky samozřejmostí zajímavý kompaktní vzhled.

„Designoví nadšenci u nabíječky iGo Dual Universal Tablet ocení její elegantní provedení. Její stylový vzhled je přitom nejen vizuálně zajímavý, ale také praktický," sdělil Radim Tlapák ze společnosti NTB CZ. „Díky svým rozměrům 85 x 60 x 29 milimetrů je nabíječka skladná a snadno přenosná v jakémkoliv zavazadle," dodal Tlapák.

IGo Dual Universal Tablet je univerzální nabíječka pro tablety, smartphony a elektronické čtečky různých značek. Je opatřena 2 USB kabely, takže může nabíjet dva přístroje najednou. Síla proudu 4,2 A zajistí rychlejší nabití připojeného zařízení.
Kompatibilita nabíječky:
Samsung Galaxy Tab 7.0 / 7.0+ / 7.7 / 8.9 / 10.1
Amazon Kindle Fire
Blackberry Playbook
Motorola Xoom Family Edition a XYBOARD
iPod Touch (3. a 4. generace)
iPod Nano (5. a 6. generace)
iPhone 4S / 4 / 3G
iPad (1. a 3. generace) / iPad2
Cena nabíječky včetně DPH: 890 Kč.


Další informace ZDE