Google překladač: English Deutsch

Plánujete návštěvu mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH? Na jeho letošní 19. ročník, který proběhne na výstavišti v Praze – Letňanech od 23. do 27. září, můžete pohodlně dojet metrem. V rámci výstavního areálu na vás čeká přehlídka novinek z oblasti stavebnictví i ukázky nejnovějších technologií.

Zájemce o výstavbu rodinného bydlení jistě zaujme expozice v hale č. 1, stánek A 16 - Galerie společnosti Wienerberger. Zde čeká některé návštěvníky velké napětí již při samotném zahájení veletrhu. Hned v úterý 23. září v 16 hodin tu bude vylosován hlavní výherce soutěže „Vyhrajte cihly POROTHERM na Váš dům“, který získá stavební materiál POROTHERM na výstavbu domu zdarma.

K novinkám, na něž se letos stavebníci mohou těšit, patří speciální tepelněizolační cihla POROTHERM 36,5 Ti s vnitřní perlitovou výplní. Tato broušená cihla v sobě spojuje výhody masivního cihlového zdiva a zdiva s tepelnou izolací. Účinně tak zamezuje únikům tepla zdmi, ale dům může „dýchat“. Životnost stavby je stejně vysoká jako v případě klasického cihlového zdiva.

Na stánku nebudou chybět ani populární ukázky zdění ne tenkou spáru. Letos se bude nově zdít i pomocí technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM. Metoda umožňující výstavbu bez malty až do teploty -5°C se přitom obejde bez přívodu vody či elektřiny, neboť zednickou lžíci zde nahradí dóza se speciální směsí.

Zajímavou inspiraci v podobě programu výstavby rodinných domů POROTHERM DŮM zde najdou i ti, kdo plánují pořízení vlastního bydlení a ještě se ještě nerozhodli pro formu výstavby. Speciální překvapení je připraveno i pro domkaře, kteří se mohou těšit na „dárkový stavební balíček“.

www.porotherm.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news