Google překladač: English Deutsch

Zásadní akce v roce pro všechny odborníky z oblasti vody, tepla, ventilace, klimatizace a sanity mezinárodní veletrh Aqua–therm Praha 2006 se letos uskuteční ve dnech od 21. do 25. listopadu. Nejnovější trendy a technologie budou opět k vidění na jednom místě – pražském Výstavišti v Holešovicích.

LOGO_AQUA_P.jpg

Třináctý ročník největší akce svého druhu ve střední Evropě i letos počítá s masivní účastí nejen domácích, ale také zahraničních firem. Jen pro připomenutí, v loňském roce veletrh hostil 425 vystavovatelů ze 17 zemí a během pěti dnů prošlo branami výstaviště přes 40 tisíc návštěvníků. Letos pořadatelé očekávají podobná čísla. I přes nedávnou vlnu fúzí, kdy se počet nezávislých značek na trhu fakticky neustále snižuje, nebude rozsah zastavěné veletržní plochy zaostávat za loňskými ročníky. Za pozornost určitě stojí například kolektivní přestavení firem Turecka. Po dvou letech se také vrací na veletrh s velkou expozicí trojice silných značek v oblasti výroby kotlů Buderus, Junkers a Dakon.
Zájem o novinky, jež vedou k úspoře vody a tepla neustále roste a to nejen mezi odborníky, ale i laickou veřejností. Nejlepší exponáty budou i letos na základě výběru odborné komise oceněny zlatou medialí.
.
O čem se bude mluvit
Aqua–therm Praha každý rok provází bohatý doprovodný program, jež umožňuje odborníkům zdarma získat nové informace a know how. Ústředním tématem letošního ročníku budou úspory energie při stavbě budov.
Konferenci TZB 2006 letos s názvem „Nízkoenergetická výstavba“ pořádá Společnost pro techniku prostředí a internetový portál TZB-info. Má celkem sedm okruhů, jež vycházejí ze zájmu investorů, developerů, projektantů, dodavatelů systémů a v neposlední řadě i koncových uživatelů. Konference reaguje na situaci v zásobování energiemi a využívání tradičních či obnovitelných zdrojů a má za cíl seznámit širokou odbornou veřejnost s novinkami v oblasti tzv. inteligentních budov a problematikou jejich provozování. Na programu budou také semináře na téma aktuální legislativy v evropském kontextu.
Součástí doprovodného programu jsou expozice firem, které se zaměřují na snížení energetické náročnosti staveb.
Konference TZ 2006 proběhne souběžně s Aqua–thermem v Konferenčním centru IH Parkhotelu Praha. Jejím organizátorem je Svaz podnikatelů v oboru technických zařízení ČR (SPTZ) společně s Oborovým koordinačním místem Hospodářské komory ČR (stavebnictví, technická zařízení a technická řemesla).

Otevírací doba:
21. - 24. listopadu - 10.00 - 18.00 hod
25. listopadu - 10.00 - 16.00 hod

Přes adresu www.tzb-info.cz si je možné vytisknout poukaz na zlevněnou vstupenku v ceně 30 korun .

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news