Google překladač: English Deutsch

Bezpečnost a pohodlí domácího prostředí lze výrazně zvýšit, pokud řadu funkcí umí obsloužit jeden systém. Kromě jednoduchého ovládání je základním předpokladem pro spolehlivé používání bezpečnostního systému v rodinných domech a bytech jeho komplexnost a flexibilní nekomplikované programování, které je schopné se plně přizpůsobit individuálním požadavkům uživatelů. Nový bezpečnostní systém Sintony 60 společnosti Siemens má modulární strukturu a lze jej využít pro řadu bezpečnostních funkcí (např. vniknutí do objektu, nebezpečí požáru, únik vody, řízení vstupu, nouzová volání, hlasový modul pro ověření poplachu či tísňových funkcí) nebo také pro automatické řízení dalších funkcí v budově (např. topení, osvětlení, stahování rolet). Systém také může automaticky poslat na definovaná telefonní čísla prostřednictvím hlasové nebo textové zprávy informaci o tom, že přišly domů děti.

Sintony-60_02.jpg

Bezpečnostní systém Sintony 60 je nabízen ve dvou verzích a několika barevných provedeních ovládacích prvků, a lze jej tak ideálně sladit s osobním vkusem a stylem vybavení interiéru. První verzí Sintony 60 je pevně zapojený systém (drátový), druhou pak verze s bezdrátovými prvky na baterie (výdrž až 4 roky) s dosahem až 300 m ve volném prostoru. Systém je možné jednoduše nainstalovat, programovat, dálkově ovládat nebo nastavit různé komfortní funkce. Společnost Siemens také nabízí vodotěsné dálkové ovládání, které lze bez problémů použít například v koupelně či v kuchyni. Dálkové ovládání je navíc vybaveno integrovanou nouzovou funkcí, která může v případě potřeby rychle přivolat pomoc.

Systém Sintony 60 je založen na nejnovějších bezpečnostních standardech a splňuje evropské požadavky standardu EN 50131 Grade 2. Moderní komunikační technologie umožňuje ověřit alarm prostřednictvím hlasové funkce, a zabránit tak planým poplachům.
http://www.siemens.cz