Google překladač: English Deutsch

Rychlé, cenově efektivní řešení digitálního kopírování, tisku a skenování s jednoduchým ovládáním, výrazná úspora místa pro instalaci, flexibilní systém s možností rozšíření poroste s vašimi požadavky, to je Multifunction System Xerox 6204. Navíc eliminuje nutnost zadávat dokumenty pro kopírování, tisk nebo skenování formou služby. Má malé nároky na prostor, robustní konstrukci a výstup tisku i kopií na přední stranu umožňuje použít systém kdekoli, kde je třeba. Výkonný systém, snadné ovládání pro uživatele a možnosti pro experty.

6204-.jpg

Excelentní kvalita tisku, kopírování i skenování 600×600 dpi pro přesné tisky i v těch nejmenších detailech a vynikající kvalitu stupňů šedé pro skenované výkresy. Možnost přizpůsobit konfiguraci pro rozličná prostředí a datové sítě. Zabudovaný kontroler integrovaný do vašeho prostředí bez nutnosti používat další samostatné PC.
Skenování do souboru nebo sítě s definicí až 50 míst, možnost heslování a využití mail-boxů. Ukládání do datových formátů TIFF nebo PDF i v módu multipage (více stránek, jeden soubor).

Možnosti rozšíření systému:
Volitelné rozšíření (i dodatečné) z jedné na dvě role pro zvýšení kapacity média
Volitelné zvýšení rychlosti z 4 D na 5 D formátů za minutu zvýší produktivitu o 25 %
Volitelné rozšíření na skutečný Adobe PostScript pro větší flexibilitu zpracování tiskových úloh

Oblasti využití
Multifunkční řešení pro běžné i náročné uživatele, střední projekční skupiny, necentrální i centrální tisková, kopírovací a skenovaní centra a síťová prostředí se vzdáleným řízením tisku
Vynikající řešení pro střední kopírovací centra a pro archivy dokumentů
Kopírovací služby, Archivy, Architekti, projektanti, konstruktéři, údržba, revize a mnoho dalších, kteří hledají komplexní řešení v oblasti digitálního tisku, kopírování i skenování.
www.xerox.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..