Google překladač: English Deutsch

Moxa představuje ve svých serverech pro sériová zařízení NPort IA(W)5000A-I/O a v komunikačních bránách MGate 5105-MB-EIP nové funkce pro komunikaci s cloudem, které umožňují uživatelům snadno připojit jejich sériová zařízení do cloudu a realizovat aplikace IIoT. Řešení konektivity určená k okamžitému použití mohou sbírat různé druhy provozních dat, např. data ze zařízení se sériovým výstupem, signály I/O, data ze sběrnice Modbus nebo EtherNet/IP, a přenášet je prostřednictvím generického protokolu MQTT do veřejných cloudů, např. Microsoft Azure nebo Alibaba Cloud, či do privátních cloudů.

moxa 17051 pr-image-nport-m

Tato řešení navíc mají intuitivní uživatelská rozhraní a snadno použitelné funkce, které usnadňují inženýrům život – od nastavení zařízení po jeho plný provoz.

Různé kombinace OT-cloud
Servery NPort IA(W)5000A-I/O od firmy Moxa sbírají sériová data nebo I/O signály a komunikační brány MGate 5105-MB-EIP data z komunikačních sítí EtherNet/IP a Modbus RTU/TCP a přenášejí je prostřednictvím generického protokolu MQTT do veřejných cloudů, jako např. Microsoft Azure nebo Alibaba Cloud, či do privátních cloudů.

Snadná konektivita mezi provozními zařízeními a cloudem
Servery sériových zařízení a komunikační brány od firmy Moxa se vyznačují intuitivním uživatelským rozhraním, které umožňuje zařízení plně nakonfigurovat v pouhých několika krocích. Řešení navíc podporují diagnostické nástroje, které pomáhají uživatelům snadno identifikovat problémy s připojením, takže zařízení lze ke cloudu připojit snadno a rychle.

Ochrana proti ztrátám paketů při nestabilním spojení
Čas od času se stává, že je připojení nestabilní. Řešení od firmy Moxa v těchto případech pomáhají zabránit ztrátám paketů. Řešení podporují buffer v komunikační frontě dat přicházejících z provozních zařízení, který při nestabilitě spojení data krátkodobě uloží. Jakmile se spojení obnoví, data z bufferu jsou přenesena do cloudu.

www.moxa.com

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news