Google překladač: English Deutsch

Společnost U-Turn navázala spolupráci s Grupo ADI, významným výrobcem obsahů ve Španělsku, za účelem výroby mobilních interaktivních turistických průvodců. Produkt bude využívat mobilní portály (on device portal) společnosti U-Turn. První průvodce a to Barcelonou byl představen během světového kongresu 3 GSM v Barceloně a obsahuje interaktivní mapy, videa, hlasové komentáře, stejně tak jako textové popisy nejvýznamnějších turistických atrakcí v Barceloně. Podobné průvodce dalšími městy jako je Londýn, Paříž, Nice, Madrid, Lisabon, Mnichov, Řím, Berlín, Praha, Florence, Curych, Ženeva, Amsterdam a Brusel budou představeny v nadcházejících měsících.

screen1_onphone.jpg

Pomocí mobilního turistického průvodce má uživatel možnost během svých cest Evropou obdržet informace, které může číst, shlédnout či si poslechnout prostřednictvím všudypřítomného mobilního telefonu. Obsáhlé průvodce a mapy v knižní podobě tak přestávají být pro znalé světoběžníky nutností.

Aktualizace průvodce probíhá v reálném čase, klient má tedy přístup k nejnovějším informacím týkající se kulturního dění, výstav a dalších místních událostí a to kdykoli se rozhodne cestovat.

Spolupráce se společnostíi Grupo ADI, znovu potvrzuje vysoký závazek společnosti U-Turn dodávat majitelům obsahů zařízení, která umožňující navázat přímý, dlouhotrvající a přínosný vztah s klienty, bez ohledu na mobilního operátora. Mobilní portály společnosti U-Turn jsou dostupné na sítích všech operátorů, což znamená, že klient cestující do zahraničí může snadno použít mobilního průvodce za roamingových podmínek.

„Spolupráce s etablovanou a naprosto pokrokově smýšlející společností, která hledá nové příležitosti v oblasti mobilních zařízení, stejně tak jako zavádění pan-evropských služeb, je pro společnost U-Turn nesmírná příležitost“, říká Toby Downes, vedoucí marketingu společnosti U-Turn. „Mobilní průvodce je dalším příkladem toho, že společnost U-Turn je schopna doručit uživatelům multimedia v nejlepší možné kvalitě a žádanou interaktivitu“ dodává Downes.

Marc Alcaraz, generální ředitel společnosti Grupo ADI zmiňuje: ”Je to náš první projekt v oblasti mobilních zařízení a nesmírně nás těší, že je to právě společnost U-Turn, se kterou máme možnost spolupracovat. Zasílání našeho obsahu klientům kdekoli na cestách prostřednictvím handsetu či PDA pokládáme za výborný způsob, jakým lze rozšířit náš dosah a zároveň nalézt nové obchodní příležitosti”, shrnuje Alcaraz.

Mobilní průvodce budou k dispozici v několika jazykových mutacích a doručovány na bázi jednoduchého mechanismu „text to short code“ – odeslaním jednoduché sms zprávy. Průvodce jsou momentálně kompatibilní s mobilními operačními systémy Windows, Java a Symbian.
Ceny mobilních průvodců zatím nejsou stanoveny, velmi pravděpodobné je však zavedení modelu měsíčního předplatného. V budoucnosti bude k dispozici rovněž bezplatná verze fungující na modelu inzercí, kdy uživatel před přístupem k turistickým informacím shlédne reklamu obchodníků, hotelů či restaurací.

O společnosti Grupo ADI
Grupo ADI - významný výrobce obsahů se specializací na španělský jazyk. Společnost byla založena v roce 1994 a má zastoupení v Barceloně, Madridu, Miami a Buenos Aires. K dnešnímu dni produkovala řadu knih, časopisů, videí a internetových obsahů pro široké spektrum společností, zahrnující 4 hlavní oblasti: mass media (MSN, Canal +, El País, ABC, Marca, La Sexta, Yahoo!), nakladatelství (Planeta, Santillana, RBA), sport (ESPN, FC Barcelona, Real Madrid), a koorporace (Nestlé, Danone, Bazer, Allianz, Boehringer). Grupo ADI rovněž dodává statistické údaje o sportu a to na řadu webových stránek, stejně tak jako mediálním koorporacím ve více než 30 jazykových mutacích a v reálném čase.
Více informací: www.grupoadi.com

O společnosti U-Turn Media Group
Společnost U-Turn byla založena v Praze v roce 2001 a v současnosti jako jedna z prvních společností na světě zajišťuje přenos video obsahu vysoké kvality do mobilních telefonů. U-Turn provozuje aplikace v řadě zemí po celém světě a má oblastní zastoupení v Evropě a v USA. Hlavní náplní společnosti je umožnit vysílacím a mediálním společnostem, marketingovým firmám a bezdrátovým operátorům, aby svým divákům a předplatitelům mohli nabídnout mobilní komunitu pod svou obchodní značkou.
Více informací : www.u-turnmediagroup.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news