Google překladač: English Deutsch

1-1-3.jpgSpolečnost Mittal Steel Ostrava vyrobila spirálně svařované a bezešvé trubky pro výhradního přepravce ropy pro Českou republiku společnost Mero. Trubky mají třívrstvou polyethylenovou izolaci a budou využity na rekonstrukci ropovodu u Kolína. Jedná se o zakázku zhruba 2 000 tun trubek v celkové délce asi 25 km. Pro rourovnu je to jedna z

nejdůležitějších letošních zakázek. Podařilo se nám zvítězit v tendru pro tuzemský trh, kde jsou možnosti v současné době omezené a podobných projektů je poměrně málo. Dodávka pro MERO ČR a. s. patří k našim špičkovým výrobkům a technickými parametry je plně srovnatelná s dodávkami pro a. s. Transgas. Úspěch na tomto projektu nám dává reálnou šanci pro příští dodávky trub nejen pro Českou republiku.

Dodávky trub pro plynárenství, vodní systémy ale i ropovody jsou jednou z základních priorit rourovny Mittal Steel Ostrava. Výhodou je, že všechny základní materiály jsou vyráběny v rámci akciové společnosti. Naše ocelárna a především Minihuť pásová jsou dnes schopny vyrábět materiál vysoké jakosti. Těchto výsledků bylo možné docílit díky vzájemné spolupráci techniků všech závodů a odborných útvarů. Postupně jsme vyřešili a vyvinuli nové druhy materiálů oceli a certifikovali trhem požadované provedení vnějších izolací. Splňujeme tak veškeré požadavky soudobých norem, ale především našich odběratelů.
Pro více informací kontaktujte tiskovou mluvčí Mittal Steel Ostrava:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..