Google překladač: English Deutsch

Firma COYOTE System uvádí na český a slovenský trh první 100 % legální informační systém „MINI COYOTE“, který s aktuální přesností upozorňuje na pevné a přenosné radary.

Plně přenosný a kompaktní systém spojuje nejnovější GPS/GPRS technologii s převratným designem a inteligentním displejem OLED. Konzole se jednoduše umístí pod zpětné zrcátko. MINI COYOTE pak informuje řidiče o vzdálenosti pevných a přenosných radarů zaznamenaných za poslední 3 hodiny, o maximální rychlosti při přiblížení se radarům a nově od ledna 2009 upozorní i na další uživatele systému MINI COYOTE, kteří se nacházejí na stejné trase vepředu na dálnici. Další předností systému je jeho interaktivnost. Řidiči pouze stlačí pouze pravou či levou stranu tlačítka na konzole a tím upozorní další uživatele COYOTE na přítomnost mobilních radarů.

MINI COYOTE není třeba manuálně aktualizovat, protože k aktualizaci dochází automaticky díky komunikaci GPRS s uživateli COYOTE. Uživatelé si však u svých MINI COYOTE zařízení mohou díky určenému webovému rozhraní nastavit parametry, jako jsou např. vzdálenost pro upozornění, režim a vyhrazené webové rozhraní.

Seznam prodejců je k dispozici na webové stránce www.coyotesystems.cz (v sekci „koupit“).

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce