Google překladač: English Deutsch

Jedním z nejlepších exponátů letošního 18. ročníku veletrhu Invex se stal nejmenší projektor na světě MPro110 od společnosti 3M. Získal Křišťálový disk v kategorii „Technologie pro digitální domácnost“. Mikroprojektor od 3M, který vystavovala firma Engel. s.r.o., je na českém trhu od 1. října letošního roku.

Nejmenší profesionální projektor na světě MPro110 svou hmotností, velikostí a možnostmi využití znamená revoluci v projekčních technologiích. Rozměry 11,5 cm x 5 cm x 2,2 cm odpovídá miniaturní novinka velikosti běžného mobilního telefonu. Dokáže promítat data a videa ze zařízení jako jsou video přehrávače, notebooky, digitální fotoaparáty a kamery, herní konzole, mp3/mp4 přehrávače, apod. MPro110 je ideální pro lidi, kteří často pracují na cestách. Díky němu už nepotřebujete k prezentaci a promítání tolik pomůcek, miniprojektor 3M můžete nosit v kapse, či tašce s notebookem. Novinka výrazně zvyšuje flexibilitu, přitom však promítá velký obraz, který lze snadno sdílet s ostatními. V závislosti na světelných podmínkách přenáší 3M MPro110 díky nejmodernější LED technologii na stěnu ostrý obraz s úhlopříčkou až 1,5 metru.
Odborná Akademie informačních a komunikačních technologií, která rozhodla o Křišťálovém disku pro mikroprojektor MPro110, mimo jiné ocenila novost a originalitu řešení, technickou úroveň, ergonomii, design i uživatelský komfort přesnosného zařízení. Roli sehrála i připravenost exponátu k dodávkám na český trh a samotná úroveň prezentace na veletrhu Invex. Nejmenší projektor na světě od 3M je tak podle Akademie skutečným projektorem do kapsy, který otvírá zcela nové možnosti sdílení digitálního obsahu na cestách. Z odborného hodnocení produktu jednoznačně vyplývá, že mikroprojektor:
• lze připojit k přenosným počítačům, video mobilům a dalším multimediálním zařízením,
• umožňuje projekci videa a ‚statického‘ obsahu s úhlopříčkou až 50“ ideální pro schůze, prodejní akce, obchodní prezentace i pro zábavu,
• lze okamžitě vypnout a uložit do kapsy nebo obalu na přenosný počítač, není nutno čekat na vychladnutí,
• lze napájet zabudovaným akumulátorem (až 60 minut nepřetržité projekce) nebo ze sítě,
• dlouhá životnost LED světelného zdroje umožňuje promítání kdykoli a kdekoli.

Projektor 3M MPro110 je na českém trhu k dostání od října 2008 za MOC cenu 8.600,- Kč včetně DPH.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news