Google překladač: English Deutsch
7. - 8. 3. 2006

Zveme Vás na 2. ročník mezinárodní konference o dopravě EUROTRAFFIC 2006, která se uskuteční ve dnech 7. - 8. 3. 2006 v Hotelu Don Giovanni a na letišti Praha - Ruzyně. V konferenčním sále Don Giovanni proběhnou v úterý 7. března přednášky rozdělené do hlavních tématických bloků: 1. Nová dopravní politika v České republice (strategie, financování); 2. Bezpečnost dopravy; 3. Inteligentní dopravní systémy (stav, výhledy).

eurotraffic.jpg

Konference bude pokračovat ve středu 8. března na Letišti Praha v Ruzyni workshopem zaměřeným na rozvoj letecké dopravy v leteckém prostoru a rozvoj letiště Praha - Ruzyně.
Hlavním cílem konference je poskytnout posluchačům souhrnné informace o stavu a vývoji současné dopravní politiky ČR a zároveň prezentovat nové klíčové projekty a analýzy vypracované soukromými subjekty. Ke spolupráci byli přizváni zástupci státních institucí a organizací (Ministerstvo dopravy ČR, SŽDC, ŘSD, BESIP, Letiště Praha, s.p. atd.) a rovněž zástupci akciových společností (ČD, SSŽ, CityPlan), přední manažeři společností se zahraniční účastí (Kapsch Telecom, Deloitte Central Europe, T-Systems), odborníci z vysokých škol, CDV a další.
Organizátor konference je společnost ABF, a.s.
Registrace on-line na www.eurotraffic.cz/konference.
Zdroj: MD ČR